« Tagasi

Selgusid rannakäsipallimeistrid

2017. aasta Eesti rannakäsipalli meistrivõistlustel, Hellus keefir rannakäsipallituniiril, mängiti kolm etappi: esimene etapp 22.juulil Põlva järve ääres, teine etapp 29.juulil Alatskivi liivaväljakutel ning kolmas etapp 05.augustil Viljandi järve ääres.

Kolme etapi kokkuvõttes selgus  aasta 2017 rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste paremusjärjestus üheksas vanuseklassis.

Mehed:
1. Viljandi HC
2. Värska Originaal Taavi Tigason, Veiko Tigason, Klaus- Peeter Rüütli, Ardo Puna, Janno Kuus, Karl- Erich Kähr, Risto Salla, Priit Jõks, Mikk Niilus, Sander Kanarik esindaja Rauno Jõgeva
3. Põlva Serviti Tõnis Kase, Sander Sarapuu, Ülljo Pihus, Henri Hiiend, Jürgen Lepasson, Carl- Eric Uibo, Siarhei Ljubtšenko, Denis Lõokene treener Kalmer Musting

4. Viljandi HC 2
5. Tartu Ülikool

Naised:
1. Pro-Aktiivsed
2. Padise
3. SK Tapa 
4. Õied
5. HC Kehra

Tüdrukud 2000 vanuseklass:
1. Põlva Spordikool 1 - Teele Utsal, Selma Rein, Maarja Kongi, Rutt Kahre, Tuuli Ilus, Kristi Vaino treener Maie Utt
2. Spordiklubi Kehra Käsipall
3. Põlva Spordikool 2 - Laura Noormets, Anhelika Lodeson, Salme Rein, Liisa Teppo, Greete Märtson, Helena Kink, Gendra Vahtra treener Maie Utt
4. Spordiklubi Tapa

Tüdrukud 2004 vanuseklass:
1. Spordiklubi Kehra Käsipall
2. Aruküla Spordiklubi
3. Padise
4. Spordiklubi Tapa

Tüdrukud 2006 vanuseklass:
1. HC Pärnu/Reiu Puhkekeksus 
2. Spordiklubi Kehra Käsipal
3. Padise

Noormehed 2000:
1. Põlva Spordikool 1 - Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Sander Nemvalts, Raimond- Eric Jaanus, Tarmo Veskemaa, Markus Meos, Kris-Norman Lavrikov treener Kalmer Musting

2. Spordiklubi Tapa
3. Põlva Spordikool 2 - Taniel Sermat, Jaanus Peeter Rüütli, Kristo Toom, Kevin Klaus, Ranar Pügi, Fred- Eric Kärblane, Nikita Ossimov, Roland Kund treener Kalmer Musting
4. Viljandi Spordikool
5. Aruküla Spordiklubi

Noormehed 2002:
1. Spordiklubi Kehra Käsipall 1
2. Viljandi Spordikool
3. Põlva Spordikool 2 - Kermo Saksing, Lauri Land, Sten- Silver Tigas, Mihkel Maspanov, Bruno Ojatamm, Taavi Vool, Karl Oliver Kurusk, Markus Leesalu treener Rein Suvi
4. Põlva Spordikool 1

5. Spordiklubi Tapa
6. Spordiklubi Kehra Käsipall 2

Noormehed 2004:
1. Põlva Spordikool 1 - Hendrik Kink, Andero Viljus, Kevin Tühis, Joonas Vassiljev, Tauri Vijar, Reio Kähr, Henri Jõesalu treener Kalmer Musting

2. Spordiklubi Tapa
3. Viljandi Spordikool 
4. Põlva Spordikool 3
5. Põlva Spordikool 2

6. HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
7. Aruküla Spordiklubi 2
8. Aruküla Spordiklubi 1
9. Käsipalliklubi Tallinn/Randvere

Noormehed 2006:
1. Viljandi Spordikool
2. HC Pärnu/Reiu Puhkekeskus
3. Põlva Spordikool 1 - Karlis Kalk, Ardi Hindrikson, Henry Leek, Egon-Jakko Sing, Romet Viljus, Andero Pikk, Karl- Rasmus Suvi, Samuel Hakk, Roven Piho, Reigo Raudsepp treener Rein Suvi
4. Spordiklubi Tapa
5. Põlva Spordikool 2
6. Alatskivi Juku
7. Võru
8. Aruküla

Võistlussarja toetasid piimatööstus TERE ja Eesti Kultuurkapital

Fotol (erakogust) T2000 vanuseklassi Põlva Spordikooli 1 võistkond.

Allikas: Eesti Käsipalliliit
http://www.handball.ee/est/Veebi-avaleht