« Tagasi

Põlva valla sümboolika konkurss

Ahja Vallavalitsus, Laheda Vallavalitsus, Mooste Vallavalitsus, Põlva  Vallavalitsus ja Vastse-Kuuste Vallavalitsus kuulutavad välja konkursi ühinemise teel moodustuvale Põlva vallale sümboolika leidmiseks.

Konkursi eesmärk on leida Ahja, Laheda, Mooste, Põlva ja Vastse-Kuuste valla ühinemisel moodustuva Põlva valla vapi ja lipu sümbolikavandid.

Konkursitöid saab esitada 01.08.2017–15.09.2017.

Osalejal tuleb konkursile esitada nii värviline kui must-valge vapi ja lipu kavand, üks näidisplank ning kirjeldus ja selgitused kavandil kujutatu sümboolse tähenduse ning seotuse kohta Põlva valla või kogukonnaga. Sümbolikavandid peavad olema kooskõlas heraldikanõuetega.

Konkursile laekunud kavandeid hindab Ahja, Laheda, Mooste, Põlva ja Vastse-Kuuste valla esindajatest moodustatud 10-liikmeline komisjon. Komisjon selgitab hindamise käigus hindamiskriteeriumeid arvestades välja kavandite paremusjärjestuse. Konkursi võitja selgitatakse välja küsitluse teel elanikel arvamuse alusel. Elanike arvamust küsitakse paremusjärjestuse alusel kahe kuni kolme kavandi kohta.

Konkursi auhinnafond on 2000 eurot.

Tutvu sümboolika konkursi juhendiga.


Lisainfo:
Eliko Saks
ühinemise koordinaator
Tel: 799 9472 / 514 7690
E-post: eliko.saks@polva.ee