« Tagasi

Otsime noortemuusikali osatäitjaid!

2017. aasta on Eesti laste ja noorte kultuuriaasta, mis väärtustab lapsi ja noori nii looja kui ka publikuna. MTÜ Meie Stuudio ja Põlva Vallavalitsus tähistavad noorteaastat algupärase noortemuusikali lavaletoomisega.

26.-27. mail toimub Põlva Spordikeskuses (Uus 3) casting 2017. aasta novembris etenduva muusikali osatäitjate leidmiseks. Castingule ehk osatäitjate valimisele on oodatud kõik andekad ja särasilmsed noored vanuses 12-29 eluaastat.

Castingu osavõtutasu on 2€. Vajalik eelregistreerimine meiliaadressil: andre.laine@polva.ee. Kirjas palume märkida: nimi; vanus; kool; huvikool (kui on) ja  elukoht. Lisaks registreerimisele palume saata ka motivatsioonikiri („Miks ma tahan muusikalis mängida?") aadressil andre.laine@polva.ee. Registreerimine lõpeb üks päev enne castingu toimumist.

Castingule tulles palume ette valmistada:

1) Üks vabalt valitud a capella laul, mis näitaks sinu vokaali võimekust ja ulatust. Saatepillide kasutamine on lubatud (pikkus maksimaalselt 2 min).
2) Üks vabalt valitud proosatekst või luuletus, mis näitaks sinu diktsiooni, näitlejameisterlikkust ja lavalist olekut (pikkus maksimaalselt 3 min).
3) Castingu toimumise päeval õpivad osalejad selgeks koreograafia, mis hiljem žüriile ette tantsitakse. Castingule tulles palume selga panna mugava (trenni)riietuse, millega saab vabalt tantsida ja liikuda.

Lisaks osatäitjatele otsime ka taustakoori ja tantsutrupi liikmeid, kelle katsed toimuvad 27. mai õhtul. Registreerimisel on vajalik märkida, kuhu kandideerid: kas laulma või tantsima.


Lisainfo: andre.tants@gmail.com