« Tagasi

Ahja Saunaralli ootab tegusaid saunaomanikke!

23. juunil toimuv Ahja Saunaralli on traditsiooniks kujunenud jaanipäevasündmus Ahjal, kus saun on lausa kohustuslik. Saunaralli eesmärk on edendada eestlaslikku saunakultuuri ja traditsioone ning hoida see püsivana, lisaks kutsuda inimesi üle Eesti tutvuma Lõuna-Eesti maagilise loodusega.

Sel suvel korraldame Ahja Saunarallit neljandat korda ning soovime seda veelgi edukamaks muuta, kaasates rohkem saunaomanikke ning luues paremaid koostöösidemeid erinevate ettevõtetega.

Üleskutse saunaomanikele, kes on meelsasti nõus saunatajaid oma saunas vastu võtma, pakkudes neile mõnusat leili. Kui see oled just Sina, siis ära oota ning võta meiega kindlasti ühendust! Saunarallil valivad võistkonnad ka oma lemmiksaunaomaniku. Lemmikuks osutunule on välja pandud auhind!

NB! Saun võib asuda lisaks Ahja vallale ka Vastse-Kuuste, Põlva, Mooste või Võnnu vallas! Kui ka Sina soovid inimestele tutvustada oma koduvalda, siis nüüd on sul see võimalus!

Kui Teil on soov ning võimalus meie sündmust mingil muul viisil toetada, siis oleme Teile väga tänulikud! Aidata võib igat moodi – andke lihtsalt märku!

Täpsem info saunarallist ja sellele registreerimisest hakkab ilmuma meie Facebooki lehele, kirjutades otsingusse „Ahja Saunaralli".

Ära lase kerisel jahtuda!


Lisainfo:
Renar: 503 9457
Laura: 5628 1001
saunaralli@gmail.com