« Tagasi

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2017

Põlvamaa on mitmekülgse kultuuri- ja spordieluga maakond, kus on head võimalused loomingulisteks tegevusteks ja spordiharrastusteks ning kus säilitatakse oma pärandit ja traditsioone järeletulevatele põlvkondadele. 

Tänases haldusterritoriaalses koosluses oleme südikalt ja edukalt tegutsenud aastaid, nüüd siis sellistes piirides viimast korda igas eluvaldkonnas.

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2017 on võimalus kõigile Põlvamaa omavalitsuste külakogukondadele, spordiklubidele, asutustele/ettevõtetele näidata oma ühtsustunnet, tuua rahvas spordiradadele, -saalidesse, elavdada spordielu kohtadel ning lisada indu ja tegutsemislusti nii harrastajatele, kui eestvedajatele.

Talimängude toimumine on aastatepikkune traditsioon, selle aasta talimängude alad aga vähem traditsioonilised, nt koroona, ujumine, sulgpall, täringujalgpall. Mitmed toredad sportimiskohad ja –võimalused on paljudel avastamata, nt Tilsi, Krootuse, Lootose klubihoone.

Talimängud saavad teoks tänu mitmete Põlvamaa  spordiklubide ja -organisatsioonide ühiskorraldusele – Põlva Male-Kabeklubi, spordiklubi Serviti, Orienteerumisklubi Kobras, Laheda Spordiklubi, spordiklubi Mumuu, Kõlleste Spordiklubi, Põlva Jalgpalliklubi Lootos, Põlva Terviseklubi, Põlva Spordikool, Põlva Maakonna Spordiliit – ning Eesti Kultuurkapitali, Kultuuriministeeriumi ja Põlvamaa Omavalitsuste Liidu kaasfinantseerimisele.

Loodame, et talimängud elavdavad harrastusalase tegevuse igapäeva ning annavad osalejatele hea võimaluse kogeda-õppida uut, tegutseda ühise meeskonnana.

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2017  kestavad 18.veebruarist 31.märtsini, jälgige „mängude plaani"!
Iga uue osaleja/esinduse lisandumine on tunnistus koostööst, mis tekib momendist, kui eri vanuses osalistel on ühine eesmärk midagi vahvat korda saata.

Õnnelikud sportijad –  meie tuleviku kõige rahvarohkem liiga!

Talimängude juhend – vt Sport - Võistlusjuhendid

Fotol (autor Taavi Nagel) Põlvamaa Talimängud 2016 kombineeritud teatevõistluse võitja – Taevaskoja küla võistkond.


Lisainfo:
Ingrid Muuga
Põlva Maakonna Spordiliidu peasekretär
Tel: 7994637, 5175848
E-post: polvasport@gmail.com