« Tagasi

Spordipisikuga nakatutakse varakult

Juba aastaid oleme täheldanud, et kui võistlustulle asuvad noorimad, maakonna koolide  1.-3.klasside tüdrukud-poisid, siis Ilmataat keerab külmakraadid krõbedamaks. Tõdeda tuleb, et südikad noored sellest välja pole teinud ning kõik osaleda soovinud 100%-liset ka kohale on tulnud. Seegi aasta polnud erand. Jätkuks spordipisikuga nakatunuid kauaks!

7.veebruaril mängisid Mesikäpa Hallis 1.-3.kl. tüdrukud ja poisid meistritiitlile rahvastepallis.
Tüdrukutest saavutas viie võistkonna konkurentsis esikoha Põlva Kooli võistkond koosseisus Eliisa Villako, Anelle Kukk, Agathe Ojasaar, Kristina Verev, Helen Pundi, Anette Vaino, Seleri Haidak, kehalise kasvatuse õpetaja Toomas Kivend. Neile järgnesid Vastse-Kuuste Kooli, Räpina Ühisgümnaasiumi, Orava Kooli ja Kanepi Gümnaasiumi võistkonnad.

1.-3.kl. poiste rahvastepalli meistritiitel mängiti selgi aastal Räpinasse. Ühtegi mängu kaotamata turniiri võitnud Räpina Ühisgümnaasiumi võistkonnas mängisid Jaan Junson, Rasmus Oijov, Marvin Poltan, Karl-Robert Härm, Kevin Salve, Oliver Hans Kaljuvee, Rasmus Mestiljainen, kehalise kasvatuse õpetaja Ants Järv. Järgnesid Põlva Põhikooli, Vastse-Kuuste Kooli, Orava Kooli, Viluste Põhikooli ja Kanepi Gümnaasiumi võistkonnad.

Märtsi alguspäevadel Valgas toimuval Eesti Koolispordi Liidu 1.-3.kl. DUMLE rahvastepalli piirkonnafinaalis esindavad nii oma kooli kui ka Põlvamaad Räpina Ühisgümnaasium tüdrukute ja poiste ning Põlva Kooli tüdrukute ja poiste võistkonnad. Pöidlad pihku!

Kõik tulemused – vt Sport – Protokollid

Fotol (erakogust) Räpina Ühisgümnaasiumi südikad ja tublid pallurid koos õpetaja Ants Järvega.


Lisainfo:
Ingrid Muuga
Põlva Maakonna Spordiliidu peasekretär
Tel: 7994637, 5175848
E-post: polvasport@gmail.com