« Tagasi

Põlva Serviti võitis ka Balti liigas HC Tallinnat

Laupäevane, 20.jaanuari Balti liiga mäng Põlva Serviti ja HC Tallinna vahel ei toonud muutust meeskondade jõuvahekordades. Nädala teine mäng samade meeskondade vahel oli pingelisem, siis võitjana väljus ikka Põlva Serviti tulemusega 33:29 (14:13).

"Mäng oli võrreldes teisipäevasega  kiirem ja seetõttu ka raskem. Samuti oli vastasel täna pink pikem. Tegime lubamatult palju pallikaotusi ja ei saanud tühjale väravale sisse. Aga lõpuks luges siiski kogemus ja täna veel Tallinn meist jagu ei saanud," kirjeldas mängu Põlva Serviti kapten Kristjan Muuga.

Mesikäpa Halli kogunenud toetajad said kaasa elada tempokale mängule, kus eriti esimesel poolajal suutsid pealinlased Servitil tihedalt kandadel püsid, mis sütitas ka kodupubliku.

Väravatega panustasid: Henri Sillaste, Carl-Eric Uibo 8, Hendrik Varul, Anatoli Chezlov 5, Kristjan Muuga, Martin Grištsuk 2, Sander Sarapuu, Raiko Rudissaar, Roman Aizatullov 1.

Kolmapäeval, 24.jaanuaril kohtub Põlva Serviti kodus Eesti meistrivõistluste raames Aruküla/Audentese meeskonnaga ja pühapäeval, 28.jaanuaril kell 17.00 Balti liiga raames SKA Minskiga.
Ootame kõiki kaasa elama. Saalis näeme!


Fotol (autor Helin Potter) hetk Serviti mängust, tõrjel väravavaht Denis Lõokene.

Allikas: Põlva Käsipalliklubi