Kesk 20, Põlva, 63308
registrikood 80190931
Põhikiri
Eelarve 2016 ja lisa 2: tulude/kulude jaotumine
Liikmemaksu määrad 2017
Tegevuskava 2017

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Kaido Kõiv Liidu esimees 799 8471 5341 6116 kaido@valgjarve.ee
Georg Pelisaar Liidu esimehe asetäitja 799 9470 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee
Eve Neemsalu tegevdirektor   5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja koostöö koordinaator   5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2017

Selgroog murtud

Saabuv nädalavahetus on Ökofestivali päralt

Ökofestivali tegevused algavad juba reedel, 18. augustil ja kulmineeruvad mitmete teabetelkide ja töötubadega populaarsel Ökofestivali perepäeval, 20. augustil Karilatsis.

Ökofestivali perepäeva sisustavad teabetelgid, töötoad, pidu ja pillerkaar!

20. augustil toimuvale traditsioonilisele Ökofestivali perepäevale annavad jumet ligi 200 kodumaise toodanguga kauplejat, erinevad töötoad, teabetelgid, hoburakendite võistlus ning kultuuriprogramm, mida sisustab Nedsaja Küla Bänd.

Ökofestivali sisse juhatavate tegevuste valik on lai

Populaarsele Ökofestivali perepäevale eelnevalt avaneb mitmeid võimalusi loodusega kohtumiseks ning loodussõbralike käitumisharjumuste ja eluviisidega tutvumiseks. Tegevused algavad juba 18. augustil ja kulmineeruvad mitmete teabetelkide ja töötubadega Ökofestivali perepäeval.

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2017

Discgolf ja petank – suurepärased perespordialad!

Sel nädalavahetusel vallutab Põlva Intsikurmu Festival

Sume augustikuu, Intsikurmu metsapargi maagia ja kvaliteetmuusika – nõnda juba mitu head aastat. 4.-5. augustil Põlvas Intsikurmu laululaval pakub see mitmekülgsusega hiilgav muusikaline sündmus publikule võrratut elamuskompotti välis- ja kodumaistest artistidest ning žanritest.

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2017

Esimene tugitoolivaba õhtupoolik!

Suure-Jaanis toimus 22. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlus

26.-27. juulil võtsid Suure-Jaanis suvises mitmevõistluses mõõtu Eestimaa omavalitsusjuhid. 26 meest ja viis naist võistlesid kahe päeva jooksul kümnel erineval spordialal.

Põlva valla sümboolika konkurss

Ahja Vallavalitsus, Laheda Vallavalitsus, Mooste Vallavalitsus, Põlva Vallavalitsus ja Vastse-Kuuste Vallavalitsus kuulutavad välja konkursi ühinemise teel moodustuvale Põlva vallale sümboolika leidmiseks.

Riigihalduse minister Jaak Aab: Põlva maakond jääb

Vaatamata sellele, et haldusreform haukab Põlva maakonnast ära tubli tüki maad ja rahvast, ei anna see põhjust rääkida Põlva maakonna kaotamisest, leiab riigihalduse minister Jaak Aab. „Ma arvan, et keegi, vähemalt lähiajal, ei pea plaani mingite oblastite tegemiseks ega maakondade kaotamiseks,”...

Taevaskoja küla – Põlva valla sportlikeim kogukond

IX Põlva valla suvemängud toimusid laupäeval, 22. juulil Eoste külas.  Avatseremooniale rivistunud kaheksa kogukonna/võistkonna ees andis vallavanem Georg Pelisaar Põlva valla külavanematele üle ametimärgid.  Valla suvemängudest on aastate jooksul kujunenud üks tore sportlik...

Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2017

Istuva Inimese Ajastu tugitooli vabad õhtupoolikud ootavad!

Kõigi aegade sportlikumal Harmoonikal sai lõõtsapealinn Põlva omale linnapea

Seitsmes lõõtspillifestival Harmoonika jääb ajalukku kui kõige sportlikum lõõtsapidu ja pidu, kus lõõtsapealinn sai omale linnapea.

Möödunud aastal külastajate ja kauplejate rekordid püstitanud Ökofestival tuleb taas

Eesti taasiseseisvumispäeval, 20. augustil ootab Ökofestivali meeskond taas kõiki peresid ja ökotoodangu austajaid Karilatsis asuvasse Põlva Talurahvamuuseumisse osa saama iga-aastaselt oodatud Ökofestivali perepäevast. Eest leiab omamaise toodangu turu, erinevad tegelus- ja teabetelgid ning...

Rahvaküsitluse läbiviimine Setomaa omavalitsustes

12.-13. juulil 2017 toimub rahvaküsitlus Mikitamäe ja Värska valla elanike arvamuse väljaselgitamiseks loodava Setomaa valla maakondliku kuuluvuse osas.

Eesti linnade ja valdade suvemängudelt

Põlvamaalt osalesid Põlva linn ja Mikitamäe vald.

Põlvamaa noored said kokku suvekoolis

5.-6. juulil said Põlvamaa noored kokku Valgjärvel noortekeskuste suvekoolis. Sel aastal olid korraldajateks Kõlleste ja Valgjärve noored. Suvekoolis osales 120 noort kaheteistkümnest Põlvamaa noortekeskusest. Esindatud olid Kõlleste, Valgjärve, Kanepi, Laheda, Põlva, Ahja, Mooste, Veriora,...

Tänavusel lõõtspillipeol Harmoonika astuvad üles Eesti meistrid nii muusikas kui spordis

Juuli kolmandal laupäeval Põlva Intsikurmus toimuval rahvusvahelisel lõõtspillipeol Harmoonika astuvad lisaks Eesti parimatele lõõtspillimängijatele üles ka Eesti ühed parimad sportlased ja lauljad.

Värska Vallavalitsus võtab tööle arendusnõuniku

Värska Vallavalitsus kuulutab välja konkursi arendusnõuniku ametikohale (ajutiselt äraoleva ametniku asendamiseks).

22. juunil tähistati Mikitamäe valla 25. juubelit

Vallamajas toimunud kontserdil astus üles valla leelokoor Helmine, kes on tegutsenud kolm aastat rohkem kui praegu 25-aastaseks saanud Mikitamäe vald. Samuti andsid oma panuse eeskavasse Mikitamäe kooli endised ja praegused õpilased. Üllatusesinejaks oli flamenkotantsija Kalli Pikas, kes oma...
Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20
of 21