PÕLVAMAA KOHALIKUD OMAVALITSUSED


Põlva vald

Põlva VallavalitsusKesk 15, 63308 PÕLVA / 799 9470 / info@polva.ee / www.polva.ee

Vallavolikogu esimees Lennart Liba / 516 5863 / 
Vallavanem Georg Pelisaar / 510 6416 / georg.pelisaar@polva.ee
Vallavolikogu aseesimees Anne Nook / 517 7822 / anne.nook@gmail.com


Räpina vald

Räpina Vallavalitsus / Kooli 1, Räpina / 64504 Põlvamaa / 799 9500 / vald@rapina.eewww.rapina.ee

Vallavolikogu esimees Teet Helm / 505 5297 / teet.helm@rapina.ee
Vallavanem Enel Liin / 526 5057 / enel.liin@rapina.ee
Vallavolikogu aseesimees Tiit Kala / 509 1932 / tiit.kala@rapina.ee


Kanepi vald

Kanepi Vallavalitsus / Turu põik 1, Kanepi / 63101 Põlvamaa / 797 6310 / vald@kanepi.eewww.kanepi.ee

Vallavolikogu esimees Kaido Kõiv / 5341 6116 / kaido@kanepi.ee
Vallavanem Andrus Seeme / 509 8958 / vallavanem@kanepi.ee
Vallavolikogu aseesimees Tiit Rammul / 529 5821 / tiitram74@gmail.com