Ainevõistlused 2016

aeg kirjeldus, asukoht, osalejate arv Kontaktisik
23.jaan Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor (8.-12.kl Põlva ÜG, laupäev) Iive Kõima
27.jaan inglise keele maakondlik olümpiaad 10.-12.klass Merike Luts
29.jaan Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor + maakonna 5-6kl, Põlva Merle Pintson
30.jaan Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor + 4-6.kl (laupäev, Põlva ÜG) Marika Veiko
6.veebr Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor (6.-12.kl, Põlva ÜG) Iive Kõima
12.veebr Etlejate riigikonkurss Koerus  4-6; 7-9; 10-12 Anne Ojaste
13.veebr Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor, 6.-12.kl, Põlva ÜG Tarmo Tammes
13.veebr Õpilasfirmade laat (Tallinn) Kaia Tamm
15.veebr Inglise ja saksa keele e-raamatute maakondlik konkurss Merike Luts
17.veebr Nuputa võistluse maakonnavoor  4.,5.,6.,7.kl Marika Veiko
20.veebr Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor, Räpina ÜG Jane Raud
26.veebr inglise keele 10.-12.kl olümpiaadi lõppvoor, Tartu Merike Luts
27.veebr füüsika piirkonnavoor (8.-12.kl, Põlva ÜG) Iive Kõima
veebr Laulukarusselli piirkonnavoor, Põlvas, Kanepis ja Räpinas Saidi Tammeorg
1.märts Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor Saidi Tammeorg
2.märts Fr Tuglase omaloomingu konkurss Katrin Jõgeva
4.märts Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor (10.-12. kl) Maaja Glaser
5.märts Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor, Tartu Iive Kõima
5.märts Loodusteaduste piirkonnavoor, 7.-8.kl Põlva ÜG Iive Kõima
5.märts Majandusõppe olümpiaadi piirkonnavoor (arvutil) Kaia Tamm
11.märts Saksa keele olümpiaadi maakondlik olümpiaad 7.-8. klassi õpilastele Rael Anijalg
14.märts Emakeelepäeva omaloomingu konkurss Ruth Ruus
17.märts Matemaatikavõistlus KÄNGURU (1.-12.kl) Marika Veiko
18.märts Keemiaolümpiaadi lõppvoor (8. ja 9.-12. kl), Tartu Iive Kõima
23.märts Ajalooolümpiaadi lõppvoor, Tartu Tarmo Tammes
29.märts Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor, Tallinn Iive Kõima
29.märts Vene keele olümpiaadi lõppvoor, Tallinn Maaja Glaser
31.märts inglise keele maakondlik olümpiaad 7. klassi õpilastele Merike Luts
kuni märts võistlus KUUBIK 3.-6.kl ja 7.-9.kl õpilastele (online) Marika Veiko
kuni märts Mälumäng Maakilb kooliõpilastele Koit Nook
märts Laulukarussell maakondlik voor Põlvas, 3 vanuseastet Saidi Tammeorg
2.apr Muusikaolümpiaadi lõppvoor, Tallinn Saidi Tammeorg
5.apr Põlvamaa kooliteatrite festival Põlva Kultuurikeskuses Diana Pehk
8.apr Saksa keele päev Põlvamaa 6.-7. kl õpilastele Rael Anijalg
4.-8.apr Sudokude lahendamise maakondlik võistlus (4.-9.kl Orava) Marika Veiko
9.apr Majandusõppe olümpiaadi lõppvoor Kaia Tamm
9.-10. apr Füüsikaolümpiaadi lõppvoor (8.-12.kl, Tartu) Iive Kõima
12.apr R. Rohu nimeline kirjanduskonkurss, Krootuse Imbi Vaikmäe
14.apr Majandusõpetuse konkurss Eesti parim minifirma (põhikool, Tallinn) Kaia Tamm
15.apr Stokkeri meisterdamiskonkurss Voldemar Ansi
16.apr Liivide etluskonkurss, vabariiklik voor. Alatskivi (alati Liivi muuseumis) Merle Pintson
20.apr Vene keele maakondlik konkurss 6.-9. kl õpilastele, meeskondlik Maaja Glaser
23.apr Poistekooride piirkondlik laulukonkurss Saidi Tammeorg
23.apr Kunstiolümpiaadi lõppvoor, Tallinn Jane Raud
23.apr Nuputa võistluse lõppvoor Rapla Marika Veiko
aprill Laulukarussell vabariiklik -Tallinn, salvestustel käik Saidi Tammeorg
2016 aprill Liivide etluskonkurss, Põlvamaa voor Merle Pintson
2016 aprill Mammaste jutuvestja 1.-6. klass Anar Anijalg
2016 aprill Kooliteatrite riigifestival, 1.-4, 5-9, 10-12. Tallinn? Karin Viljus
6.mai Geograafia olümpiaadi lõppvoor (7.-12. kl) Iive Kõima
11.mai Majandusõpetus, konkurss Eesti parim õpilasfirma (gümnaasium, Tartu) Kaia Tamm
12.mai Vene keele teatejooks 8.-9. kl õpilastele (toimumiskoht täpsustamisel) Maaja Glaser
2016 mai Muinasjutuvestja, 4.-9. Merle Pintson
2016 sept Ettelugemisvõistlus 4.kl õpilastele, piirkondlik voor, Põlva rmtk Külli  Ots 
2016 okt Etluskonkurss  "Tahan sulle öelda…" , 4-6, 7-9, 10-12 Põlva ÜG Anne Ojaste
2016 okt Ettelugemisvõistlus 4.kl õpilastele, vabariiklik voor, Tallinn   Külli  Ots 
2016 okt informaatika lahtine võistlus (online) Marika Veiko
2016 okt inglise keele online viktoriin 8.kl Merike Luts
2016 nov Füüsika lahtine üleriigiline võistlus, 8.-10.; 11.-12.kl Iive Kõima
2016 nov geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor, 7,8,9,10-12, Põlva ÜG Iive Kõima
2.dets Inglise keele maakondlik olümpiaad 9.klassi õpilastele Merike Luts
2016 dets informaatikavõistlus KOBRAS (online MIKSIKE keskkonnas) Marika Veiko
2016 dets Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10-12. kl õpilastele Merike Luts
2016 dets Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor 10.-12.kl Rael Anijalg