Aineühendus

Sektsioonid

Postiloend (list)

Juhataja

Töökoht

Kontakt

Humanitaarained

eesti keel ja kirjaldus

est.kool@polvamaa.ee

Merle Pintson

Põlva G

525 2886
merle.pintson@pg.edu.ee

ajaloo- ja ühiskonnaõpetus aja.kool@polvamaa.ee Tarmo Tammes Räpina ÜG tarmo.tammes@rapina.ee
kooliraamatukogu rmt.kool@polvamaa.ee Anne Ojaste Põlva Kool anne.ojaste@polvakool.ee

Reaalained

matemaatika, majandusõpetus, informaatika

matem.kool@polvamaa.ee

 

Malle Mägi

Marika Veiko

Vastse-Kuuste Kool

Põlva G

514 4630
mallemagi@gmail.com

525 1767
marika.veiko@pg.edu.ee

Loodusained

 keemia, bioloogia, inimeseõpetus, geograafia ja füüsika

kbgf.kool@polvamaa.ee

Iive Kõima

Põlva Kool

5564 7445 
iive.koima@polvakool.ee

Algõpetus klassiõpetaja alg.kool@polvamaa.ee

Karin Buhvestov
Ere Rekker-Mägi

Kanepi G

5394 3622

karin.buhvestov@gmail.com
ererekker@gmail.com

Võõrkeeled

inglise keel

 

isv.kool@polvamaa.ee

 

Merike Luts

Kanepi G

520 6690
merikel@kanepig.edu.ee

saksa keel

Rael Anijalg

Põlva Kool

527 5072 
rael.anijalg@polvakool.ee

vene keel

Anne Seim

Räpina ÜG


anne.seim@rapina.ee

Oskusained

kunst tk.kool@polvamaa.ee

Vesta Naruski

Põlva Kool

vesta.naruski@polvakool.ee

käsitöö- ja kodundus

Merle Randla

Räpina ÜG

5595 0990
merle.randla@gmail.com
töö- ja tehnoloogiaõpetus

Voldemar Ansi

Põlva Kool

503 5873
voldemar.ansi@polvakool.ee

kehaline kasvatus

keh.kool@polvamaa.ee

Maret Puna

Põlva Kool

526 2541 
maretpuna@gmail.com

muusika

mus.kool@polvamaa.ee

 

 

 

Haridusjuhid

huvijuhtimine

huv.kool@polvamaa.ee

Marika Ääremaa

Räpina ÜG

 5596 1714 marika.aaremaa@rapina.ee

koolijuht ja õppealajuht

dir.kool@polvamaa.ee

Ruth Elias

Saverna PK

5461 1751
direktor.saverna@gmail.com

Alusharidus

lasteaiaõpetaja  

Heldin Punga

Põlva Lepatriinu 

5343 1029
heldin.punga@gmail.com

lasteaiajuht ja õppealajuhataja

 juh.kool@polvamaa.ee

Ene Tigas

Põlva Lepatriinu

5332 8238
lepatriinu@polva.ee

HEV tugi

eripedagoog, sh logopeed ja sotsiaalpedagoog;
koolipsühholoog;
HEV koordinaator

hev.kool@polvamaa.ee      

 

Üleriigilised aineühendused