2016

Aasta naine
1. Annika Rihma  orienteerumine   44 punkti
2. Daisy Kudre  orienteerumine  44 punkti
3. Mariliis Tiisler  laskmine 20 punkti

Aasta mees
1. Elar Hani   vabamaadlus  32 punkti
2. Eston Varusk   käsipall  20 punkti
3. Mattis Jaama   orienteerumine  18 punkti

Aasta neiu
1. Doris Kudre   orienteerumine  41 punkti
2. Johanna Treier   suusatamine  15 punkti
3. Emily Raudkepp   orienteerumine  12 punkti

Aasta noormees
1. Karel-Sander Kljuzin   orienteerumine  35 punkti
2. Hannes Käärik   vabamaadlus    27 punkti
3. Sander Sarapuu   käsipall   23 punkti

Aasta seenior
1. Ingrit Kala   orienteerumine  47 punkti
2. Andres Hunt    laskesport  23 punkti
3. Reet Johanson   orienteerumine  23 punkti

Aasta noortevõistkond
1. Spordiklubi Serviti N20 suusateate võistkond  44 punkti
Marimal Tilk, Johanna Treier, Karoli Villako, treener Anneli Tilk
2. Värska OK Peko N18-20 orienteerumisjooksu võistkond  27 punkti
Kristel Kõivo, Emily Raudkepp, Doris Kudre
3. OK Põlva Kobras N16 orienteerumisjooksu võistkond               25 punkti
Johanna Laanoja, Kelli Nurm, Lorely Kõrvel 

Aasta võistkond
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond   44 punkti                 
Eston Varusk, Ardo Puna, Henri Hiiend, Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Tõnu Jõks, Henri Sillaste,         Andreas Rikken, Roman Ayzatullov, Denis Lõokene, Hendrik Varul, Raiko Rudissaar, Carl-Eric Uibo, Jürgen Lepasson, Mario Karuse, Indrek Neeme, Sander Sarapuu, Martin Gristšuk, Sergei Ljubtchenko, Anatoli Chezlov, treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi

2. OK Põlva Kobras segateate sprindivõistkond   21 punkti
Kristiine Aluvee, Raido Mitt, Annika Rihma, Martin Simpson
3. Põlva Jalgpalliklubi LOOTOS naiskond  20 punkti
Astrid Erik, Dagmar Hekki, Kris-Ly Kannik, Monika Kattai, Katariina Kinnunen, Kristel Kotkas, Keidi Käis, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Hanna Lattik, Getter Lepp, Sandra London, Johanna Luik, Liisi Anete Mark, Liisa Merisalu, Keitlyn Metsmaa, Karina Piirimaa, Katrin Piirimaa, Kirta Talgre, Merili Tamm, Laura Unt, treener Kaido-Meinhard Kukli

Aasta treener
1. Kalmer Musting                      käsipall                          30 punkti
2. Raul Kudre                             orienteerumine              26
3. Anneli Tilk                              murdmaasuusatamine   20
 

2015

Aasta naine
1. Daisy Kudre  orienteerumine  50 punkti
2. Annika Rihma  orienteerumine  36 punkti
3. Mariliis Tiisler  laskmine  22 punkti

Aasta mees
1. Maicel Uibo  kergejõustik  33 punkti
2. Andero Lusbo  motosport   22 punkti
3. Elar Hani  vabamaadlus   15 punkti

Aasta neiu
1. Johanna Treier  murdmaasuusatamine  35 punkti
2. Doris Kudre orienteerumine  34 punkti
3. Ingris Suvi  võrkpall  11 punkti
 

Aasta noormees
1. Karel-Sander Kljuzin  orienteerumine  34 punkti
2. Martin Filatov  motosport   26 punkti
3. Hannes Käärik   vabamaadlus  17 punkti

Aasta seenior
1. Reet Johanson  orienteerumine  37 punkti
2. Ingrit Kala  orienteerumine  25 punkti
3. Saima Värton  orienteerumine  19 punkti

Aasta võistkond
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond                                           38 punkti
Eston Varusk,  Margo Piksööt,  Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Ardo Puna,
Denis Lõokene, Henri Hiiend, Andreas Rikken, Tõnu Jõks, Hendrik Varul, Raiko Rudissaar,
Carl-Eric Uibo, Andrei Ternovy, Alvar Tint, Jürgen Lepasson, Mario Karuse, Indrek Neeme, Roman Aizatullov, treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi

2. Mooste SK MÕIS M30+ korvpallimeeskond                           21 punkti
Janek Liivamägi, Sven Pugonen, Argo Aduson, Avo Alender, Mario Polusk,
Indrek Kaarlep, Remi Aare, Janno Viilup, Erkki Mäeorg, Veljo Vares, Andras Kaasik

3. Põlva Jalgpalliklubi LOOTOS B-vkl. tüdrukute võistkond    13 punkti
Margot Ansberg, Astrid Erik, Sirli-Stella Jõgis, Kris-Ly Kannik, Katariina Kinnunen, Karolin Krikunov,Ave-Lii Laas, Kristin Kukli,Liisi Anete Mark,Grete Lõiv,Reti Tors, Renate-Ly Mehevets, Liisa Merisalu, Stella Mõttus, Cätli Märtin, Triin Orgusaar,  Isabel Padumäe, Katrin Piirimaa, Karina Piirimaa, Moonika Pindis, Laura Pipper, Lizette Raudnagel, Kristi Teder, Kersti Telkinen, Criselle Tennosaar, Birgit Tohter, treener Kaido-Meinhard Kukli
 

Aasta treener
1. Kalmer Musting  käsipall  27 punkti
2. Rein Zaitsev   orienteerumine  24 punkti
3. Anneli Tilk  murdmaasuusatamine  19 punkti


2014

Aasta naine
1. Daisy Kudre   orienteerumine   41 punkti
2. Liis Johanson   orienteerumine   27 punkti
3. Annika Rihma   orienteerumine   13 punkti

Aasta mees
1. Silver Eensaar   orienteerumine   29 punkti
2. Peeter Olesk   laskmine   24 punkti 
3. Andero Lusbo   motosport  14 punkti

Aasta neiu
1. Doris Kudre   orienteerumine   34 punkti
2. Johanna Treier   suusatamine   18 punkti
3.Emily Raudkepp   orienteerumine   11 punkti

Aasta noormees
1. Karel-Sander Kljuzin   orienteerumine   30 punkti
2. Hannes Käärik   vabamaadlus   14 punkti
3. Henri Hiiend   käsipall   12 punkti

Aasta seenior
1. Ingrit Kala   orienteerumine   32 punkti
2. Andres Hunt   laskmine   19 punkti
3. Reet Johanson   orienteerumine   13 punkti

Aasta võistkond
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond  32 punkti
Eston Varusk,  Margo Piksööt,  Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Denis Lõokene,
Pavel Turajev, Ardo Puna, Henri Hiiend, Andreas Rikken, Tõnu Jõks, Hendrik Varul,
Raiko Rudissaar, Carl-Eric Uibo, Andrei Ternovy, Alvar Tint, 
Jürgen Lepasson, Tauri Volt,
Priit Jõks, Raido Peedomaa, Indrek Neeme, 
treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi

2. Põlva Jalgpalliklubi LOOTOS B-vkl. tüdrukute võistkond   19 punkti
Ave-Lii Laas, Kristin Kukli, Liisi Anete Mark, Isabel Padumäe, Karolin Krikunov, Angela Kosk, 
Criselle Tennosaar, Karina Piirimaa, Kätlin Piirimaa, Katrin Piirimaa, Reti Patrail, Astrid Erik, Renate-Ly Mehevets, Gerli Männiste, treener Kaido-Meinhard Kukli, abitreener Keidi Käis

3. OK Põlva Kobras orienteerumisjooksu teatenaiskond  11  punkti
Annika Rihma, Liis Johanson, Madli-Johanna Maidla

Aasta treener
1. Rein Suvi   käsipall   24 punkti
2. Rein Zaitsev   orienteerumine   19 punkti
3. Maire Tiisler   laskmine   12 punkti


2013

Aasta naine
1. Daisy Kudre      orienteerumine 38 punkti
2. Annika Rihma   orienteerumine  21 punkti
3.-4. Maret Vaher  orienteerumine  11 punkti
3.-4. Merje Tenso  laskmine   11 punkti

Aasta mees
1. Peeter Olesk    laskmine   32 punkti
2. Andri Aganits   võrkpall    13 punkti
3. Eston Varusk   käsipall   12 punkti

Aasta neiu
1. Doris Kudre   orienteerumine  38 punkti
2. Johanna Treier   suusatamine  22 punkti
3. Triin Junson   kergejõustik  11 punkti

Aasta noormees
1. Ben-Ruuben Kaljuvee  kergejõustik  27 punkti
2. Siim Helmoja  orienteerumine  21 punkti
3. Henri Hiiend  käsipall  15 punkti

Aasta veteran
1. Janika Usin  indiaca, rulluisutamine  27 punkti
2. Ingrit Kala  orienteerumine  23 punkti
3. Saima Värton  orienteerumine  17 punkti

Aasta võistkond
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond  33 punkti
Eston Varusk, Priit Jõks, Margo Piksööt, Raido Peedomaa, 
Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Denis Lõokene, 
Hardi Kuimets, Pavel Turajev, Ardo Puna, Henri Hiiend, 
Andreas Rikken, Mihkel Muld, Indrek Neeme, Janno Kuus, 
Grazvidas Sereicikas,Tõnu Jõks, Tauri Volt, 
treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi
2. Põlva Laskespordiklubi meeste püstoli võistkond  17 punkti
Andu Heinsoo, Peeter Olesk, Mihkel Kasemets
3. Spordiklubi SERVITI  N14 teatesuusatamise võistkond  
Marimal Tilk, Johanna Treier, Anette Kasemets       14 punkti

Aasta treener
1. Raul Kudre  orienteerumine  24 punkti
2. Kalmer Musting  käsipall  23 punkti
3. Maire Tiisler  laskmine  22 punkti


2012

Aasta naine
1. Liis Johanson    orienteerumine    31 punkti
2. Maret Vaher    orienteerumine    31 punkti
3. Kaisa Raudkepp   orienteerumine    14 punkti

Aasta mees
1. Siim Sellis    suusatamine    20 punkti
2. Taaniel Tooming    orienteerumine    16 unkti
3. Elar Hani    vabamaadlus    13 punkti
4. Peeter Olesk     laskmine    13 unkti
 
Aasta neiu
1. Daisy Kudre    orienteerumine   31 punkti
2. Merli Ilves    kergejõustik    18 punkti
3. Johanna Treier    suusatamine    16 punkti
4. Madli-johanna Maidla    orienteerumine    16 punkti
 
Aasta noormees
1. Ben-Ruuben Kaljuvee    kergejõustik    35 punkti
2. Oliver Jõgeva    orienteerumine    16 punkti
3. Hannes Käärik     vabamaadlus    14 punkti

Aasta veteran
1. Saima Värton    orienteerumine    26 punkti
2. Andres Hunt    laskmine    16 punkti
3. Ingrit Kala    orienteerumine    14 punkti
 
Aasta võistkond
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond    36 punkti
Eston Varusk, Priit Jõks, Margo Piksööt, Raido Peedomaa, Siivo Sokk, 
Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Roman Ayzatullov, Denis Lõokene, Hardi Kuimets, 
Pavel Turajev, Jevgeni Kravtšenko, Ardo Puna, Henri Hiiend, Andreas Rikken, 
Mihkel Muld, Indrek Neeme, Janno Kuus, 
treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi
2. Põlva Laskespordiklubi meeste püstoli võistkond    28 punkti
Andu Heinsoo  Peeter Olesk Argo Kurg
3. OK Põlva Kobras orienteerumise teatenaiskond    16 punkti
Liis Johanson, Mirja Virve, Maret Vaher                            
 
Aasta treener
1. Kalmer Musting    käsipall    23 punkti
2. Nikolai Järveoja   orienteerumine    19 punkti
3. Maire Tiisler    laskmine    14 punkti


2011

Aasta naine

1. Annika Rihma   orienteerumine   44 punkti
2. Signy Aarna  jalgpall   43 punkti
3. -4. 
Age Utt   käsipall  14 punkti
Maare Mõttus  karate  14 punkti

Aasta mees
1. Elar Hani   vabamaadlus   34 punkti
2. Even Toomas   orienteerumine  32 punkti
3. Siim Sellis   suusatamine   18 punkti

Aasta neiu
1. Daisy Kudre   orieneerumine   45 punkti
2. Kristel Sibul   orenteerumine   22 punkti
3. Merli Ilves    kergejõustik   21 punkti

Aasta noormees
1. Peeter Olesk    laskmine   47 punkti
2. Kristjan Linnus    orienteerumine   21 punkti
3. Priit Jõks    käsipall   18 punkti

Aasta võistkond
1. Põlva Serviti käsipallimeeskond   42 punkti
Eston Varusk, Olari Paumets, Priit Jõks, Priit Poks, 
Veiko Tigason, Margo Piksööt, Mario Karuse, Raido Peedomaa, 
Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Tauri Volt, 
Roman Ayzatullov, Denis Lõokene, Janis Selge, Hardi Kuimets, 
treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi
2. Põlva Laskespordiklubi püstoli meeskond   36 punkti
Andu Heinsoo, Argo Kurg, Peeter Olesk
3. Värska OK Peko naiskond   22 punkti
Daisy Kudre, Piret Pärnik, Kaisa Raudkepp

Aasta treener
1. Kalmer Musting   käsipall   43 punkti
2. Maire Tiisler  laskmine   32 punkti
3. Kalle Ojasoo   orienteerumine  28 punkti

2010

Aasta naine

1. Maret Vaher   orienteerumine   46 punkti
2. Signy Aarna   jalgpall   32 punkti
3. Age Utt   käsipall   18 punkti

Aasta mees
1. Raido Mitt   orienteerumine   27 punkti
2. Siim Sellis   suusatamine   25 punkti
3. Eston Varusk   käsipall   17 punkti

Aasta neiu
1. Maare Mõttus   karate   32 punkti
2. Madli-Johanna Maidla   orienteerumine  30 punkti
3. Kaisa Raudkepp   orienteerumine   21 punkti

Aasta noormees
1. Taaniel Tooming   orienteerumine   34 punkti
2. Ben-Ruuben Kaljuvee   kergejõustik   26 punkti
3. Peeter Olesk   laskmine   22 punkti

Aasta võistkond
1. Põlva Serviti käsipallimeeskond   47 punkti
Eston Varusk, Olari Paumets, Priit Jõks, Priit Poks, 
Veiko Tigason, Margo Piksööt, Mario Karuse, Raido Peedomaa, 
Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Andriy Ternovy, 
Tauri Volt, Roman Ayzatullov, Denis Lõokene, Janis Selge, 
Hardi Kuimets, Siim Kübard, 
treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi
2. OK Põlva Kobras orienteerumise naiskond   21 punkti
Maret Vaher, Annika Rihma, Helena Heinväli
3. Põlva Laskespordiklubi meeste püstoli võistkond   21 punkti
Argo Kurg, Andu Heinsoo, Peeter Olesk

Aasta treener
1. Kalmer Musting   käsipall   48 punkti
2. Kalle Ojasoo   orienteerumine   14 punkti
3.-4. 
Marge Koort    karate   11 punkti
Sulev Arund   kergejõustik   11 punkti


2009

Aasta naine
1. Maret Vaher   orienteerumine   36 punkti
2. Annika Rihma   orienteerumine   30 punkti
3. Signy Aarna   jalgpall   14 punkti

Aasta mees
1. Silver Eensaar   orienteerumine   36 punkti
2. Mario Karuse  käsipall   32 punkti
3. Eston Varusk   käsipall   11 punkti

Aasta neiu
1. Kaisa Raudkepp   orienteerumine   31 punkti,
treenerid Ingrit Kala ja Einar Raudkepp
2. Maare Mõttus   karate   27 punkti
3. Daisy Kudre   orienteerumine   23 punkti

Aasta noormees
1. Raido Mitt   orienteerumine   35 punkti,
treenerid Nikolai Järveoja ja Rainis Mitt
2. Maicel Uibo   kergejõustik   19 punkti
3. Jürgen Selgis   suusatamine   15 punkti

Aasta juunior
1. Tiit Toomas   orienteerumine   40 punkti
treener Toivo Toomas
2. Tauri Volt   käsipall   27 punkti
3. Triin Aedmäe   orienteerumine   15 punkti

Aasta seenior
1. Saima Värton   orienteerumine   45 punkti
2. Marje Tobreluts   orineteerumine   22 punkti
3. Toivo Toomas   orienteerumine   16 punkti

Aasta täiskasvanute võistkond
1. Serviti käsipallimeeskond   37 punkti
Eston Varusk, Olari Paumets, Priit Jõks, Harri Oberg, 
Priit Poks, Veiko Tigason, Margo Piksööt, Mario Karuse, 
Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Rasmus Käo, 
Tauri Volt, Ardo Puna, Maxim Butenko, Denis Lõokene, 
Hardi Kuimets, Raido Peedomaa, Siim Kübard, Andrei Ternovy, 
treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi ja Margus Parts
2. Põlva OK Kobras naiskond   21 punkti
Liis Johanson, Annika Rihma, Maret Vaher
3.-4. FC Lootos jalgpallinaiskond   10 punkti
3.-4. Põlva Laskespordiklubi püstoli meeskond 10 punkti

Aasta noorte võistkond  
1. Põlva Spordikooli A-vkl. noormeeste käsipallivõiskond    39 punkti
Janno Kuus, Rauno Loorits, Ardo Puna, Kaarel Kõiv, 
Kristen-Mikk Vidrik, Tõnu Jõks, Risto Salla, Indrek Neeme, 
Kristen Int, Cardo Selg, Karl-Eric Kähr, Mihkel Tamm, 
Harri Oberg, Priit Jõks, Denis Lõokene, treener Kalmer Musting
2. Värska OK Peko neidude võistkond   31 punkti
Kaisa Raudkepp, Daisy Kudre, Piret Pärnik
3. Põlva Spordikooli B-vkl. noormeeste käsipallivõistkond   13 punkti

2008

Aasta naine

1. Liis Johanson orienteerumine  45 punkti
2. Annika Rihma  orienteerumine  31 punkti
3. Maret Vaher  orienteerumine  11 punkti

Aasta mees
1. Mait Patrail  käsipall  49 punkti
2. Tiit Tomas  orienteerumine  13 punkti
3. Marius Lepp  käsipall   11 punkti

Aasta neiu
1. Daisy Kudre  orienteerumine  39 punkti
2. Signy Aarna  jalgpall  28 punkti
3. Triin Aedmäe  orienteerumine  16 punkti

Aasta noormees
1. Raido Mitt  orienteerumine  42 punkti
2. Jürgen Selgis  suusatamine  15 punkti
3. Peeter Olesk  laskmine  11 punkti

Aasta seenior
1. Andres Hunt  laskmine  35 punkti
2. Ingrit Kala  orienteerumine  32 punkti
3. Andu Heinsoo  laskmine  30 punkti

Aasta täiskasvanute võistkond        
1. Serviti käsipallimeeskond  53 punkti
Eston Varusk, Olari Paumets, Mait Patrail, Margo 
Piksööt, Marius Lepp, Priit Poks, Veiko Tigasson, 
Mario Karuse, Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Henri 
Sillaste, Raido Peedomaa, Igor Rapovet, Rasmus 
Käo, Tauri Volt, Maxim Butenko, Hardi Kuimets, 
Andre Kõiv, treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi
2. OK Põlva Kobras naiskond  22 punkti
Liis Johanson, Annika Rihma, Maret Vaher
3. FC Lootos jalgpallinaiskond  16 punkti

Aasta noorte võistkond
1. Põlva Spordikooli B-vkl. poiste käsipallivõistkond  40 punkti
Ardo Puna, Priit Jõks, Kristen-Mikk Vidrik, Cardo Selg, 
Rauno Pügi, Karl-Erich Kähr, Kristen Int, Harri Oberg, 
Kaarel Kõiv, Andris Pai, Janno Kuus, Rauno Loorits, 
Denis Lõokene, Tõnu Jõks, Indrek Neeme,  Risto Salla, 
treener Kalmer Musting
2. FC Lootos/Allegro A-vkl. neidude jalgpallivõistkond  40 punkti
3. Põlva Spordikooli A-vkl. neidude käsipallivõistkond   11 punkti

Aasta treener
1. Kalmer Musting  käsipall  44 punkti
2. Nikolai Järveoja  orienteerumine  35 punkti
3. Kaido-Meinhard Kukli  jalgpall  21 punkti

2007

Aasta naine
1. Maret Vaher  orienteerumine  54 punkti
2. Liis Johanson  orienteerumine  19 punkti
3. Age Utt  käsipall  18 punkti

Aasta mees
1. Mait Patrail  käsipalli  54 punkti
2. Marius Lepp  käsipall  19 punkti
3. Siim Sellis suusatamine  14 punkti

Aasta neiu
1. Helena Heinväli  orienteerumine  43 punkti
2. Signy Aarna  jalgpall  28 punkti
3. Maare Mõttus  karate  13 punkti

Aasta noormees
1. Raido Mitt  orienteerumine  48 punkti
2. Jürgen Selgis  suusatamine  22 punkti
3. Maicel Uibo  kergejõustik  13 punkti

Aasta seenior
1. Maidu Patrail  käsipall  39 punkti
2. Tõnu Zirnask  võrkpall  28 punkti
3. Reet Johanson  orienteerumine  19 punkti

Aasta täiskasvanute võistkond
1. Serviti käsipallimeeskond  54 punkti
Eston Varusk, Olari Paumets, Mait Patrail, Igor Rapovet, Marius 
Lepp, Priit Poks, Veiko Tigason, Margo Piksööt, Mario Karuse, 
Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Rasmus Käo, 
Tauri Volt, Andre Kõiv, Hardi Kuimets, Maxim Butenko,
Raido Peedomaa, treenerid Kalmer Musting ja Rein Suvi
2. Põlva Laskespordiklubi püstolimeeskond  23 punkti
Andu Heinsoo, Marek Marga, Margus Uiboaid
3. Põlva Spordikooli/Hellus käsipallinaiskond 17 punkti

Aasta noorte võistkond
1. FC Lootos/Allegro neidude jalgpallivõistkond  40 punkti
Laura Musting, Kristiina Raudsepp, Marjo Šults, Kristel Kotkas, 
Keidi Käis, Janeli Varkki, Gerlit Kahar, Grete Kolbakov, Kadi 
Einola, Eneli Vals, Signy Aarna, Kirta Talgre, Liis Emajõe,
Triinu Olm, Reelika Lauri, Liis Salu, Kaisa Tammik, Tuuli Kotov, 
Kairi Kaar, Merili Auser, Evelin Ämarik, 
treener Kaido-Meinhard Kukli
2. Põlva Spordikooli A-vkl. neidude käsipallivõistkond  35 punkti
3. OK Põlva Kobras H 14/16 teatevõistkond  26 punkti

Aasta treener
1. Kalmer Musting  käsipall  52 punkti
2. Nikolai Järveoja  orienteerumine  29 punkti
3. Kaido-Meinhard Kukli jalgpall  11 punkti

2006

Aasta naine 

1. Anu Annus orienteerumine 33 punkti 
2. Maret Vaher orienteerumine 18 punkti
3. Eva Kaver laskmine 5 punkti

Aasta mees 
1. Mihkel Järveoja orienteerumine 34 punkti 
2. Marius Lepp käsipall 19 punkti
3. Andu Heinsoo laskmine 8 punkti

Aasta neiu 
1. Ly Trei orienteerumine 33 punkti 
2. Lembi Koort karate 15 punkti
3. Signy Aarna jalgpall 12 punti

Aasta noormees 
1. Mait Patrail käsipall 36 punkti 
2. Raido Mitt orienteerumine 17 punkti
3. Jürgen Selgis suusatamine 7 punkti

Aasta täiskasvanute võistkond 
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond 36 punkti 
Eston Varusk, Olari Paumets, Mait Patrail, Marko Piksööt, Marius Lepp, Priit Poks, Veiko Tigason, Mario Karuse, Siivo Sokk, Kristjan Muuga, Igor Rapovet, Rasmus Käo, Raido Peedomaa, Henri Sillaste, Tauri Volt, treenerid Kalmer Musting, 
Rein Suvi 
2. Põlva Laskespordiklubi meeskond 60 lasku lamades 13 punkti
Mati Nigul, Aivar Kuhi, Andres Hunt 
3. OK Põlva Kobras naiskond 9 punkti 
Annika Rihma, Liis Johanson, Maret Vaher 

Aasta noortevõistkond 
1. Põlva Spordikooli A-vkl. noormeeste käsipallivõistkond 29 punkti 
Tauri Volt, Mait Patrail, Henri Sillaste, Marius Musting, Rasmus Käo, Jürgen Lepasson, Henry Kristoving, Tiit Neeme, Taavi Tigason, Denis Lõokene, Rauno Loorits, Kaarel Krall, treener Kalmer Musting 
2. FC Lootos/Allegro tüdrukute jalgpallivõistkond 24 
3. OK Põlva Kobrs D14/16 klassi teatenaiskond 10 

Aasta treener 
1. Kalmer Musting käsipall 33 punkti 
2. Nikolai Järveoja orienteerumine 27 punkti
3. Marge Koort karate 5 punkti


2005

Aasta naine 
1. Maret Vaher orienteerumine 46 punkti 
2. Anu Annus orienteerumine 26 punkti 
3. Gerli Oberg laskmine spordipüss 17 punkti 

Aasta mees 
1. Kristjan Muuga käsipall 31 punkti 
2. Andu Heinsoo laskmine 26 punkti 
3. Rain Eensaar orienteerumine 15 punkti 

Aasta neiu 
1. Ly Trei orienteerumine 30 punkti (rohkem esikohapunkte)
2. Triin Aedmäe orienteerumine 30 punkti 
3. Lembi Koort karate 18 punkti 

Aasta noormees 
1. Mait Patrail käsipall 48 punkti 
2. Tiit Toomas orienteerumine 24 punkti 
3. Andero Lusbo motokross 7 punkti 

Aasta täiskasvanute võistkond 
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond 46 punkti 
Eston Varusk, Olari Paumets, Mait Patrail, Igor Rapovet, Rein Suvi, Marius Lepp, Priit Poks, Veiko Tigason, Mario Karuse, Siivo Sokk, Siim Kübard, Kristjan Muuga, Taavi Toom, Rasmus Käo, Tauri Volt, Erko Zlatin, Raido Peedomaa. Treener Kalmer Musting 
2. Põlva Laskespordiklubi meeskond 60 lasku lamades 23 punkti 
Mati Nigul, Aivar Kuhi, Heiti Kuimets
3. OK Põlva Kobras meeskond 20 punkti 
Mihkel Järveoja, Alar Assor, Olavi Ottas

Aasta noortevõistkond 
1. Põlva Spordikooli A-vkl. poiste käsipallivõistkond 44 punkti 
Erko Zlatin, Lauri Sisask, Meelis Mulla, Taavi Tigason, Holger Mäeotsa, Tauri Volt, Mait Patrail, Henri Sillaste, Marius Musting, Rasmus Käo, Jürgen Lepasson, Kaarel Krall. Treener Kalmer Musting 
2. Eesti koondise võistkond juunioride MM-il suusaorienteerumises (9. koht) 32 punkti 
Rauno Jõgeva, Even Toomas, Jalmar Vabarna
3. FC Lootos/Incad 7 punkti

Aasta treener 
1. Kalmer Musting käsipall 43 punkti 
2. Nikolai Järveoja orienteerumine 31 punkti 
3. Maie Utt käsipall 10 punkti 


2004

Aasta naine 
1. Anu Annus orienteerumine 43 punkti 
2. Anne Oberg laskmine 31punkti 
3. Maret Vaher orienteerumine 9 punkti 

Aasta mees 
1. Indrek Turi kergejõustik 47 punkti 
2. Raul Kudre orienteerumine 24 punkti 
3. Marius Lepp käsipall 17 punkti 

Aasta neiu 
1. Illa Kingla kergejõustik 29 punkti 
2. Ly Trei orienteerumine 29 punkti 
3. Age Utt käsipall 14 punkti 

Aasta noormees 
1. Mait Patrail käsipall 43 punkti 
2. Mihkel Järveoja orienteerumine 36 punkti 
3. Lauri Ott suusatamine 8 punkti 

Aasta täiskasvanute võistkond 
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond 42 punkti 
Eston Varusk, Olari Paumets, Mait Patrail, Rein Suvi, Marius Lepp, Priit Poks, Veiko Tigason, Mario Karuse, Siivo Sokk, Siim Kübard, Kristjan Muuga, Taavi Toom, Kristo Kolk, Antti Parve, Raido Peedomaa, treener Kalmer Musting 
2. Põlva Laskespordiklubi naiskond 38 punkti 
Anne Oberg, BeritVals, Eva Kaaver 
3. OK Põlva Kobras naiskond 14 punkti 
Annika Rihma, Maret Vaher, Ruth Vaher 

Aasta noortevõistkond 
1. Põlva Spordikooli A-vkl. poiste käsipallivõistkond 43 punkti 
Olari Paumets, Hardi Kuimets, Raido Peedomaa, Erko Zlatin, Lauri Sisask, Meelis Mulla, Antti Parve, Holger Mäeotsa, Tauri Volt, Mait Patrail, Henri Sillaste, Marius Musting, Rasmus Käo, Jürgen Lepasson, treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi 
2. Valgjärve Spordiklubi M18 poiste teatevõistkond 31punkti 
Lauri Ott, Siim Sellis, Kaarel Loog 
3. FCL Allegro neidude B-vkl. jalgpallivõistkond 8 punkti 

Aasta treener 
1. Kalmer Musting käsipall 43 punkti 
2. Nikolai Järveoja orienteerumine 28 punkti
3. Maie Utt käsipall 13 punkti

2003

Aasta naine 
1. Anu Annus orienteerumine 33 punkti 
2. Annika Rihma orienteerumine 16 punkti 
3. Kairi Heinsoo laskmine 14 punkti 

Aasta mees 
1. Indrek Turi kergejõustik 33 punkti 
2. Andu Heinsoo laskmine 12 punkti 
3. Raul Kudre orienteerumine 11punkti 

Aasta neiu 
1. Ly Trei orienteerumine 33 punkti 
2. Lembi Koort karate 17 punkti 
3. Berit Vals laskmine 11 punkti 

Aasta noormees 
1. Alar Assor orienteerumine 26 punkti 
2. Kristjan Muuga käsipall 18 punkti 
3. Sander Vaher orienteerumine 9 punkti 

Aasta täiskasvanute võistkond 
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond 30 punkti 
Jaanus Rätsep, Toivo Järv, Alar Põder, Siim Patrael, Rain Oberg, Olgert Pallo, Vahur Vetevool, Martin Noodla, Marius Lepp, Maidu Patrail, Valdar Noodla, Taavi Siilmand, Priit Kotsar, Ego Riener, Martin Tintso, Erko Zlatin, Hardi Kuimets 
2.-3. Värska OK Peko orienteerumise teatenaiskond 13 punkti 
Ingrit Kala, Epp Käpa, Anu Annus 
2.-3. Põlva Laskespordiklubi püstolinaiskond 13 punkti 
Kairi Heinsoo, Liia Nigul, Kaire Limbak 

Aasta noortevõistkond 
1. Põlva Spordikooli 1988. a. sündinud poiste käsipallimeeskond 33 punkti 
Mait Patrail, Tauri Volt, Rasmus Käo, Henri Sillaste, Jürgen Lepasson, Marius Musting, Mihkel Vester, Taavi Tigason, Asmer Sõna, Tiit Neeme, Kaarel Krall, Risto Rebane 
2. OK Põlva Kobras H-16 orienteerumise teatemeeskond 19 punkti 
Rauno Jõgeva, Martin Simpson, Kaarel Kure 
3. Põlva Spordikooli A-vkl. käsipallimeeskond 7 punkti 

Aasta treener 
1. Kalmer Musting käsipall 29 punkti 
2. Kalle Ojasoo orienteerumine 16 punkti 
3. Tarmo Volt käsipall 9 punkti

2002 

Aasta naine 
1. Anne Oberg laskmine 42 punkti 
2. Anu Annus orienteerumine 34 punkti 
3. Kairi Heinsoo laskmine 10 punkti 
4. Maret Vaher orienteerumine 10 punkti 

Aasta mees 
1. Indrek Turi kergejõustik 40 punkti 
2. Jaanus Rätsep käsipall 34 punkti 
3. Aivar Kuhi laskmine 14 punkti 

Aasta naisjuunior 
1. Liis Johanson orienteerumine 37 punkti 
2. Britt Jaaska suusatamine 32 punkti 
3. Riina Järvela suusatamine 15 punkti 

Aasta meesjuunior 
1. Argo Kurg laskmine 47 punkti 
2. Marko Ani suusatamine 25 punkti 
3. Siim Kübard käsipall 15 punkti

Aasta neiu 
1. Annika Rihma orienteerumine 40 punkti 
2. Illa Kingla kergejõustik 24 punkti
3. Eva Kaaver laskmine 23 punkti

Aasta noormees 
1. Sander Vaher orienteerumine 38 punkti 
2. Kristjan Muuga käsipall 17 punkti
3. Andero Lusbo motosport 11 punkti

Aasta täiskasvanute võistkond 
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond 43 punkti 
Jaanus Rätsep, Toivo Järv, Alar Põder, Siim Patrael, Rain Oberg, Olgert Pallo, Vahur Vetevool, Martin Noodla, Marius Lepp, Maidu Patrail, Valdar Noodla, Marko Volt, Kristjan Muuga, Kristo Kolk, Risto Vares, treener Tarmo Volt 
2. Põlva Laskespordiklubi püstoli naiskond 24 punkti
Kairi Heinsoo, Liia Nigul, Jane Jõema 
3. OK Põlva Kobras naiskond 19 punkti
Annika Rihma, Ruth Vaher, Maret Vaher 

Aasta noortevõistkond 
1. Mets ja Puu käsipallivõistkond 39 punkti 
Siim Kübard, Eston Varusk, Kristjan Muuga, Veiko Tigason, Margo Piksööt, Siivo Sokk, Marion Kull, Priit Poks, Mario Karuse, Margus Parts, Taavi Toom, Marko Hint, Keio Muuga, Olari Paumets, Kristo Kolk, treener Kalmer Musting 
2. OK Põlva Kobras H 18/20 orienteerumise meeskond 16 punkti
Olavi Ottas, Alar Assor, Sander Vaher 
3. Põlva Spordikooli 1987.-1988.a.sünd.poiste käsipallivõistkond 15 punkti
Antti Parve, Holger Mäeotsa, Lauri Sisask, Meelis Mulla, Erko Zlatin, Henri Sillaste, Tauri Volt, Rasmus Käo, Mait Patrail, Jürgen Lepasson, Marius Musting, Mihkel Vester, treener Kalmer Musting 

Aasta treener 
1. Kalmer Musting käsipall 35 punkti 
2. Viktor Ovtšinnikov laskmine 21 punkti
3. Kalle Ojasoo orienteerumine 10 punkti
4. Tarmo Volt käsipall 10 punkti

2001

Aasta naine  
1. Maret Vaher orienteerumine 83 punkti 
2. Kairi Heinsoo laskmine 61 punkti 
3. Anu Annus orienteerumine 58 punkti 

Aasta mees  
1. Indrek Turi kergejõustik 81 punkti 
2. Raul Kudre orienteerumine 61 punkti 
3. Jaanus Rätsep käsipall 59 punkti 

Aasta naisjuunior  
1. Sirli Parm orienteerumine 42 punkti 

Aasta meesjuunior  
1. Argo Kurg laskmine 29 punkti 
2. Rainis Mitt kergejõustik 29 punkti 
3. Tarmo Tomson orienteerumine 17 punkti 

Aasta neiu  
1. Annika Rihma orienteerumine 75 punkti 
2. Eva Kaaver laskmine 68 punkti 
3. Lembi Koort karate 45 punkti 
4. Liis Johanson orienteerumine 45 punkti 

Aasta noormees  
1. Sander Vaher orienteerumine 67 punkti 
2. Kristjan Muuga käsipall 63 punkti 
3. Märt Raud suusatamine 42 punkti 

Aasta täiskasvanute võistkond  
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond 42 punkti 
(Jaanus Rätsep, Rain Oberg, Alar Põder, Marko Volt, Toivo Järv, Olgert Pallo, Andri Paidra, Siim Patrael, Marius Lepp, Vahur Vetevool, Kristo Kolk, Risto Vares, Kristjan Muuga, Kristjan Kukk, Martin Noodla, Maidu Patrail)  
2. Põlva Laskespordiklubi püstoli naiskond 22 punkti 
(Kairi Heinsoo, Maire Nõmm, Liia Nigul) 
3. OK Põlva Kobras suusaorienteerumise teatenaiskond 15 punkti 
(Maret Vaher, Lilian Värton, Ruth Vaher) 

Aasta noortevõistkond 
1. Põlva Spordikooli B- vkl. poiste käsipallivõistkond 42 punkti 
(Eston Varusk, Marko Hint, Marion Kull, Margo Piksööt, Kristjan Muuga, Siivo Sokk, Veiko Tigason, Andre Kõiv, Mario Karuse, Priit Poks, Margus Parts, Rivo Rudissaar) 
2. OK Põlva Kobras H 16 teatemeeskond 27 punkti 
(Mihkel Järveoja, Alar Assor, Sander Vaher) 
3. Põlva valla Spordiklubi teatesuusatamise naiskond 12 punkti 
(Britt Jaaska, Riina Järvela, Evelin Lustus) 

Aasta treener 
1. Tarmo Volt käsipall 31 punkti 
2. Viktor Ovtšinnikov laskmine 18 punkti 
3. Kalmer Musting käsipall 12 punkti 
4. Nikolai Järveoja orienteerumine 12 punkti


2000

Aasta naine  
1. Maret Vaher, orienteerumine - 132 punkti 
2. Kairi Heinsoo, laskmine - 98 punkti 
3. Anne Oberg, laskmine - 89 punkti 

Aasta mees  
1. Indrek Turi, kergejõustikm - 132 punkti 
2. Jaanus Rätsep, käsipall - 106 punkti 
3. Aivar Kuhi, laskmine - 65 punkti 

Aasta neiu  
1. Annika Rihma, orienteerumine - 105 punkti 
2. Eva Kaaver, laskmine - 86 punkti 
3. Riina Järvela, suusatamine - 65 punkti 

Aasta noormees  
1. Argo Golberg, kergejõustik -97 punkti 
2. Armin Heinaste, maadlus - 68 punkti 
3. Rainis Mitt, kergejõustik - 47 punkti 

Aasta treener 
1. Kalmer Musting, käsipall - 42 punkti 
2. Tarmo Volt, käsipall - 41 punkti 
3. Lembit Tõemäe, maadlus - 20 punkti 

Aasta täiskasvanute võistkond  
1. Põlva SERVITI käsipallimeeskond - 66 punkti 
(Jaanus Rätsep, Kalmer Musting, Rain Oberg, Alar Põder, Marko Volt, Toivo Järv, Kristo Toots, Olgert Pallo, Andri Paidra, Siim Patrael, Marius Lepp, Tõnu Sasi, Vahur Vetevool, Indrek Romantsov, Kristo Kolk, Henri Kozlov) 
2. Põlva Laskespordiklubi püstoli naiskond - 32 punkti 
(Kairi Heinsoo, Maire Nõmm, Liia Nigul) 
3. OK Põlva Kobras suusaorienteerumise naiskond - 27 punkti 
(Maret Vaher, Lilian Värton, Ruth Vaher) 

1999 

Aasta naine  
1. Külli Kaljus orienteerumine 124 punkti 
2. Maret Vaher orienteerumine 96 punkti 
3. Anne Oberg laskmine 8 punkti 

Aasta mees 
1. Jaanus Rätsep käsipall 96 punkti 
2. Raul Kudre orienteerumine 95 punkti 
3. Kaupo Sabre kergejõustik 72 punkti 

Aasta neiu  
1. Varvara Guljajeva orienteerumine 96 punkti 
2. Margit Ani suusatamine 70 punkti 
3. Kristel Kährik karate 67 punkti 

Aasta noormees  
1. Indrek Turi kergejõustik 125 punkti 
2. Elar Hani maadlus 76 punkti 
3. Timo Jaaska suusatamine 60 punkti 

Aasta täiskasvanute võistkond 
1. Põlva "Serviti" käsipallimeeskond 50 punkti 
(Jaanus Rätsep, Kalmer Musting, Rain Oberg, Alar Põder, Marko Volt, Toivo Järv, Kristo Toots, Olgert Pallo, Andri Paidra, Toomas Heinla, Siim Patrael, Marius Lepp, Tõnu Sasi, Vahur Vetevool, Indrek Romantsov, Henri Kozlov, Kristo Kolk) 
2. Põlva Laskespordiklubi püssilaskurite naiskond 39 punkti 
(Anne Oberg, Marina Hiäinen, Pille Pekka) 
3. OK Peko teatenaiskond 19 punkti 
(Anu Annus, Ingrit Kala, Külli Kaljus) 

Aasta treener 
1. Kalmer Musting käsipall 37 punkti 
2. Tarmo Volt käsipall 32 punkti 
3. Lembit Tõemäe vabamaadlus 20 punkti 

1998 

Aasta naine  
1. Külli Kaljus orienteerumine 136 punkte 
2. Maret Vaher orienteerumine 128 punkti 
3. Kairi Heinsoo laskmine 71 punkti 

Aasta mees 
1. Raul Kudre orienteerumine 134 punktI 
2. Jaanus Rätsep käsipall 116 punkti 
3. Andu Heinsoo laskmine 94 punkti 

Aasta naisjuunior  
1. Monika Järveoja orienteerumine 48 punkti 
2. Jane Jõema laskmine 45 punkti 
3. Marina Hiäinen laskmine 13 punkti 

Aasta meesjuunior  
1. Canter Värton orienteerumine 63 punkti 
2. Gunnar Koitsaar vabamadlus 40 punkti 
3. Taavi Nurm orienteerumine 19 punkti 

Aasta neiu  
1. Margit Ani suusatamine 110 punkti 
2. Anu Annus orienteerumine 104 punkti 
3. Kai Utt käsipall 43 punkti 

Aasta noormees  
1. Indrek Turi kergejõustik 114 punkti 
2. Erki Sillakivi laskmine 95 punkti 
3. Siim Patrael käsipall 55 punkti 

Aasta täiskasvanute võistkond 
1. Põlva "Serviti" käsipallimeeskond 74 punkti 
Jaanus Rätsep, Kalmer Musting, Rain Oberg, Alar Põder, Marko Volt, Toivo Järv, Kristo Toots, Olgert Pallo, Andri Paidra, Toomas Heinla, Priit Ahman, Risto Vares, Siim Patrael, Lauri Ande, Kristo Kolk 
2. OK PEKO meeskond 26 punkti 
Raul Kudre, Jüri Pärnik, Randy Korb 
3. Laskemeeskond 24 punkti 
Aivar Kuhi, Mati Nigul, Andres Hunt 

Aasta treener 
1. Tarmo Volt käsipall 61 punkti 
2. Nikolai Järveoja orienteerumine 32 punkti 
3. Lembit Tõemäe vabamaadlus 17 punkti 

1997 

Aasta naine  
1. Külli Kaljus orienteerumine 147 punkti 
2. Maret Vaher orienteerumine 105 punkti 
3.Anne Oberg laskmine 85 punkti 

Aasta mees 
1. Raul Kudre orienteerumine 144 punkti 
2. Jaanus Rätsep käsipall 85 punkti 
3. Risto Puusepp kergejõustik 82 punkti 

Aasta neiu  
1. Anu Annus orienteerumine 129 punkti 
2. Margit Ani suusatamine 99 punkti 
3. Gerli Lõhmus kregejõustik 65 punkti 

Aasta noormees  
1. Indrek Turi kergejõustik 134 punkti 
2. Gunnar Koitsaar vabamadlus 66 punkti 
3. Timo Jaaska suusatamine 64 punkti 

Aasta võistkond 
1. Serviti käsipallimeeskond 55 punkti 
(Jaanus Rätsep, Olgert Pallo, Toivo Järv, Rain Oberg, Andri Paidra,Kalmer Musting, Priit Ahman, Toomas Heinla, Marko Volt, Alar Põder, Kristo Toots, Risto Vares, Vootele Võikar,Siim Patrael, Lauri Ande) 
2. Laskemeeskond (Mati Nigul,Aivar Kuhi, Andrus Hunt) 41 punkti 
3. PEKO suundsuusatamise meeskond 27 punkti 
(Raul Kudre, Jüri Pärnik, Martti Parve) 

Aasta treener
1. Lembit Tõemäe vabamaadlus 39 punkti 
2. Tarmo Volt käsipall 36 punkti 
3. Tõnu Raid orienteerumine 17 punkti 

1996 

Aasta naine  
1. Külli Kaljus orienteerumine 149 punkti 
2. Maret Vaher orienteerumine 119 punkti 
3. Ruth Vaher orienteerumine 67 punkti 

Aasta mees 
1. Raul Kudre orienteerumine 145 punkti 
2. Lauri Tiganik kergejõustik 79 punkti 
3. Kaupo Sabre kergejõustik 58 punkti 

Aasta neiu  
1. Monika Järveoja orienteerumine 127 punkti 
2. Tiina Tiisler laskesuusatamine 122 punkti 
3. Margit Ani suusatamine 83 punkti 

Aasta noormees  
1. Canter Värton orienteerumine 127 punkti 
2. Taavi Kala maadlus 111 punkti 
3. Raini Jõks kergejõustik 87 punkti 

Aasta võistkond 
1. OK PEKO meeskond (Kudre, Pärnik, Parve) 39 punkti 
2. "Serviti" käsipallimeeskond 20 punkti 
3. Laskmine (Hunt, Nigul, Oru) 19 punkti 

Aasta treener 
1. Nikolai Järveoja orienteerumine 34 punkti 
2. Lembit Tõemäe maadlus 30 punkti 
3. Saima Värton orienteerumine 29 punkti 

1995 

Aasta naine  
1. Maret Vaher orienteerumine 139 punkti 
2. Anne Oberg laskmine 122 punkti 
3. Külli Kaljus orienteerumine 105 punkti 

Aasta mees 
1. Raul Kudre orienteerumine 145 punkti 
2. Andres Hunt laskmine 109 punkti 
3. Anti Veermaa kergejõustik 81 punkti 

Aasta neiu 
1. Lilian Värton orienteerumine 129 punkti 
2. Monika Järveoja orienteerumine 103 punkti 
3. Mariana Hiäinen laskmine 95 punkti 

Aasta noormees  
1. Taavi Kala maadlus 119 punkti 
2. Canter Värton orienteerumine 116 punkti 
3. Olle Kärner orienteerumine 73 punkti 

Aasta võistkond
1. Laskemeeskond 62 punkti 
Mati Nigul, Aivar Kuhi, Andres Hunt 
2. "Serviti" käsipallimeeskond 55 punkti 
3. OK Peko orienteerumismeeskond 15 punkti 
Raul Kudre, Jüri Pärnik, Martti Parve 

Aasta treener 
1. Tarmo Volt käsipall 37 punkti 
2. Saima Värton orienteerumine 28 punkti 
3. Lembit Tõemäe maadlus 25 punkti 

1994 

Aasta naine  
1. Maret Vaher OK"Kobras", orienteerumine, treener Saima Värton 
2. Külli Kaljus OK"PEKO", orienteerumine, treener Tõnu Raid 
3. Anne Oberg Põlva Laskespordiklubi 

Aasta mees 
1. Raul Kudre OK"PEKO", orienteerumine, treener Toivo Toomas
2. Rein Suvi SK"Serviti", käsipall, treener Tarmo Volt 
3. Andu Heinsoo Põlva Laskespordiklubi 

Aasta neiu  
1. Mirja Randoja OK"Kobras", orienteerumine, treener Saima Värton 
2. Lilian Värton OK"Kobras", orienteerumine, treener Saima Värton 
3. Maiken Keldu Põlva, laskesuusatamine, treener Ants Orasson 

Aasta noormees  
1. Risto Puusepp Põlva Linna Spordikool, kergejõustik, treener Sulev Arund 
2. Lauri Tiganik Põlva Linna Spordikool, kergejõustik, treener Sulev Arund 
3. Olle Kärner OK"Kobras", orienteerumine, treener Olavi Kärner 

Aasta võistkond 
1. SK " SERVITI " käsipallimeeskond 
Rein Suvi, Jaanus Rätsep, Aivar Silm, Vootele Võikar, Olgert Pallo, Kalmer Musting, Peeter Korro, Andri Paidra, Tõnu Sasi, Rain Oberg, Margus Hiiend, Ain Ustaal, Alar Põder, treener Tarmo Volt 
2. OK " PEKO " orienteerumise teatenaiskond 
Külli Kaljus, Ruth Vaher, Epp Käpa 
3. Põlva Laskespordiklubi võistkond 3 x 40 lasku standard 
Mati Nigul, Andres Hunt, Enre Oru 

1993 

Aasta naine  
1. Maret Vaher orienteerumine 
2. Anne Oberg laskmine 
3. Ruth Vaher orienteerumine 

Aasta mees 
1. Rein Suvi käsipall 
2. Kaupo Sabre kergejõustik 
3. Andu Heinsoo laskmine 

Aasta neiu  
1. Monika Järveoja orienteerumine 
2. Lilian Värton oriemteerumine 
3. Maiken Keldu laskesuusatamine 

Aasta noormees  
1. Lauri Tiganik kergejõustik 
2. Madis Lina orienteerumine 
3. Risto Puusepp kergejõustik 

Aasta võistkond 
1. Serviti käsipallimeeskond 
Kalmer Musting, Olgert Pallo, Rein Suvi, Jaanus Rätsep, Aivar Silm, Vootele Võikar, Andres Jostov, Peeter Korro, Tõnu Sasi, Andri Paidra, Rain Oberg, Margus Hiiend 
2. Laskenaiskond 
Anne Oberg, Pille Pekka, S.Sarik 
3. OK Peko teatenaiskond 
Külli Kaljus, Ruth Vaher, Epp Käpa 

1992 

Aasta naine Maret Vaher orienteerumine 
Aasta mees Kaupo Sabre kergejõustik 
Aasta neiu Monika Järveoja orienteerumine 
Aasta noormees Lauri Tiganik kergejõustik 
Aasta võistkond Serviti käsipallimeeskond 
Tehnikaspordi võistkond Aksel Linde ja Jaan Paloots 
Autosport Gennadi Pedras

1991 

Aasta naine  
1. Maret Vaher orienteerumine 
2. Anne Oberg laskmine 
3. Ruth Vaher orienteerumine 

Aasta mees 
1. Kaupo Sabre kergejõustik 
2. Raul Kudre orienteerumine 
3. Aivar Kuhi laskmine 

Aasta neiu  
1. Maret Vaher orienteerumine 
2. Külli Kaljus orienteerumine 
3. Ave Pori kergejõustik 

Aasta noormees  
1. Raini Tsäko lauatennis 
2. Margus Plakso orienteerumine 
3. Lauri Tiganik kergejõustik 

Aasta võistkond 
1. Serviti käsipallimeeskond 
Andres Jostov, Aivar Silm, Arvi Karpats, Kalmer Musting, Maidu Patrail, Rein Suvi, Margus Hiiend, Jaanus Rätsep, Aavo Pai, Valeri Zlatin, Andres Neeme, Priit Ahman, Janno Pikajago, Vootele Võikar, Tõnu Sasi 
2. Laskemeeskond 
Enre Oru, Aivar Kuhi, Mati Nigul 
3. OK Kobras teatenaiskond 
Maret Vaher, Saima Värton, Kaidi Oone

1990 

Aasta naine  
1. Maret Vaher orienteerumine 
2. Külli Kaljus orienteerumine 
3. Anne Oberg laskmine 

Aasta mees 
1. Raul Kudre orienteerumine 
2. Rain Raudnagel laskesuusatamine 
3. Aivar Kuhi laskmine 

Aasta neiu  
1. Maret Vaher orienteerumine 
2. Külli Kaljus orienteerumine 
3. Maire Nõmm laskmine 

Aasta noormees  
1. Raini Tsäko lauatennis 
2. Andres Nurk vabamaadlus 
3. Lauri Tiganik kergejõustik 

Aasta võistkond 
1. Serviti käsipallimeeskond 
Aivar Silm, Arvi Karpats, Maidu Patrail, Üllar Käis, Andres Jostov, Margus Hiiend, Kalmer Musting, Rein Suvi, Tamur Tensing, Aavo Pai, Urmas Vilipuu, Janno Pikajago, Valeri Zlatin, Oliver Kruuda 
2. OK Kobras teatemeeskond 
3. Laskemeeskond 
Enre Oru, Mati Nigul, Andres Hunt 

1989 

Aasta naine  
1. Anne Oberg laskmine 
2. Raili Vija laskmine 
3. Saima Värton orienteerumine 

Aasta mees 
1. Raul Kudre orienteerumine 
2. Aivar Kuhi laskmine 
3. Margus Meitus raadiosport 

Aasta neiu  
1. Maret Vaher orienteerumine 
2. Külli Kaljus orienteerumine 
3. Ruth Vaher orienteerumine 

Aasta noormees  
1. Randy Korb orienteerumine 
2. Raini Tsäko lauatennis 
3. Jaanus Kall 

Aasta võistkond 
1. Margus Kirotar, Randy Korb orienteerumine 
2. Avo Pindmaa, Ülo Mõttus autoorienteerumine 
3. SK Serviti käsipallimeeskond 

1988 

Aasta naine  
1. Anne Oberg laskmine 
2. Saima Värton orienteerumine 
3. Liia Nigul laskmine 

Aasta mees 
1. Margus Meitus raadiosport 
2. Aivar Kuhi laskmine 
3. Maidu Patrail käsipall 

Aasta neiu  
1. Ruth Vaher orienteerumine 
2. Maret Vaher orienteerumine 
3. Karin Vardja kergejõustik 

Aasta noormees  
1. Raul Kudre orienteerumine 
2. Taivo Kuus suusatamine 
3. Margus Uibo suusatamine 

Aasta võistkond 
1. Põlva kolhoosi RSK Serviti käsipallimeeskond 
2. Põlva suundsuusatamise teatenaiskond 
Ruth Vaher, Maret Vaher, Saima Värton 
3. Gennadi Pedras, Mati Võso motokross 

1987 

Aasta naine  
1. Anne Oberg laskmine 
2. Saima Värton orienteerumine 
3. Liia Nigul laskmine 

Aasta mees 
1. Margus Meitus raadiosport 
2. Aivar Kuhi laskmine 
3. Andres Hunt laskmine 

Aasta neiu  
1. Maret Vaher orienteerumine 
2. Maarika Lihtsa orienteerumine 
3. Karin Vardja kergejõustik 

Aasta noormees  
1. Taivo Kuus suusatamine 
2. Rein Suvi käsipall 
3. Raini Tsäko lauatennis 

Aasta võistkond 
1. Põlva LNSK A-vanuseklassi käsipallimeeskond 
2. Orienteerumise teatenaiskond 
Saima Värton, Ingrit Kala, Maarika Lihtsa 
3. Avo Pindmaa, Ülo Mõttus autoorienteerumine 
Põlva Kolhoosi käsipallimeeskond 

1986 

Aasta naine  
1. Anne Oberg laskmine 
2. Saima Värton orienteerumine 
3. Pille Pekka laskmine 

Aasta mees
1. Gennadi Karine laskmine 
2. Mati Nigul laskmine 
3. Aivar Kuhi laskmine 

Aasta neiu 
1. Ülle Kaljus orienteerumine 
2. Silja Rööpson kergejõustik 
3. Katrin Hunt käsipall 

Aasta noormees  
1. Tiimar Laine kergejõustik 
2. Margus Uibo suusatamine 
3. Lennart Raudsepp kergejõustik 

Aasta võistkond 
1. Orienteerumise teatenaiskond 
Saima Värton, Ülle Kaljus, Maret Vaher 
2. Koit Jostov, Arno Kurtman autoorienteerumine 
3. Põlva Piimatoodete Kombinaadi käsipallimeeskond 

1985 

Aasta naine  
1. Anne Oberg laskmine 
2. Pille Pekka laskmine 
3. Saima Värton orienteerumine 

Aasta mees 
1. Gennadi Karine laskmine 
2. Aivar Kuhi laskmine 
3. Oleg Pušin vabamaadlus 

Aasta neiu  
1. Silja Rööpson kergejõustik 
2. Ülle Kaljus orienteerumine 
3. Kersti Kulla laskmine 

Aasta noormees  
1. Enre Oru laskmine 
2. Lennart Raudsepp kergejõustik 
3. Taivo Kuus suusatamine 

1984 

Aasta naine 
1. Anne Oberg laskmine 
2. Saima Värton orienteerumine 
3. Helle Kruuse kergejõustik 

Aasta mees
1. Nikolai Järveoja orienteerumine 
2. Aivar Kuhi laskmine 
3. Rudolf Virolainen laskmine 

Aasta neiu  
1. Helle Kruuse kergejõustik 
2. Janika Ruusmaa kergejõustik 
3. Kaie Vasser orienteerumine 

Aasta noormees  
1. Andres Hunt laskmine 
2. Kuldar Pallo laskmine 
3. Enre Oru laskmine 

1983 
Aasta naine Anne Oberg laskmine 
Aasta mees Nikolai Järveoja orienteerumine 

1982 
Aasta naine Anne Oberg laskmine 
Aasta mees Nikolai Järveoja orienteerumine 
Noor Pille Pekka laskmine 

1981 
Aasta naine Anne Oberg laskmine 
Aasta mees Peeter Päkk jahilaskmine 
Noor Pille Pekka laskmine 

1975
Aasta naine
 Viive Räst   laskmine
Aasta mees  Juhan Veermaa    laskmine

1974
Aasta naine
  Ene Põder   lauatennis
Aasta mees  Juhan Veermaa   laskmine

1973
Aasta naine  Ene Põder   lauatennis
Aasta mees Juhan Veermaa   laskmine

1972
Aasta naine
  Ulve Koitjärv   ujumine
Aasta mees  Juhan Veermaa   laskmine

1971
Aasta naine  Siiri Raid
Aasta mees  Juhan Veermaa   laskmine

1970
Anne Vasarik   suusatamine

1969 
Lembit Nemvalts ja Ilmar Olesk   motokross

1968
Asso Krieger   tuletõrjesport

1967
Kaljo Ellik   kergejõustik

1966
Ülo Ruusmaa   jalgrattasport

1965
Henn Aripmann  motokross

1964
Henn Aripmann   motokross