Kesk 20, Põlva, 63308
registrikood 80190931
Põhikiri
Eelarve 2016 ja lisa 2: tulude/kulude jaotumine
Liikmemaksu määrad 2016
Tegevuskava 2016

Nimi Amet Telefon Mob E-post
Kaido Kõiv Liidu esimees 799 8471 5341 6116 kaido@valgjarve.ee
Georg Pelisaar Liidu esimehe asetäitja 799 9470 510 6416 georg.pelisaar@polva.ee
Eve Neemsalu tegevdirektor 799 8937 5621 6688 eve.neemsalu@polvamaa.ee
Kertu Anni kommunikatsiooni ja koostöö koordinaator 799 8937 5887 6870 kertu.anni@polvamaa.ee


Kohaliku omavalitsuse üksuse liitude seadus 
Mittetulundusühingute seadus

Põlvamaa kõrgeima autasu pälvis Mart Madissoon

24. veebruaril 2017 Moostes toimunud Põlva maavanema, Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimehe ja Kaitseliidu Põlva maleva pealiku Eesti Vabariigi 99. aastapäevale pühendatud maakondlikul vastuvõtul anti üle Põlvamaa kõrgeimad autasud.

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2017

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2017 on võimalus kõigile!

Põlvamaa inimestel on võimalik osaleda tasuta inglise keele või arvutikoolitusel

Põlvamaa erihariduseta inimesed või viiekümne aastased ja eakamad on oodatud oma pädevuse suurendamiseks 01.03.2017 algavatele inglise keele ja arvutikoolitustele Valgas.

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2017

Haldusterritoriaalses tänases koosluses viimast korda!

Konkurss Mooste Põhikooli direktori leidmiseks

Mooste Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi, millega ootab oma kooliperre teotahtelist ja koostööle orienteeritud Mooste Põhikooli direktorit.

Mooste Folgi võistluskontserdil võtavad mõõtu 20 ansamblit

Selgusid Eesti rahvamuusikatöötluste festivali "Moisekatsi Elohelü" peakontserdil osalejad: Mooste Folgikoja lavalaudadel võtavad mõõtu 20 eriilmelist muusikalist kooslust.

Põlva Muusikakool pälvis Aasta huvikooli tiitli

Kolmapäeval, 1. veebruaril Balti jaamas toimunud noortevaldkonna tunnustusüritusel võttis direktor Ester Liblik haridusminister Mailis Repsilt vastu Põlva Muusikakoolile antud Aasta huvikooli tiitli.

Tunnustagem Põlvamaa ettevõtjate töid ja tegemisi!

SA Põlvamaa Arenduskeskus, Põlva Maavalitsus ja Põlvamaa Omavalitsuste Liit kuulutavad välja konkursi selgitamaks välja silmapaistvaimad Põlvamaa ettevõtted.

Küsitluse tulemus: rahvas toetas kindlalt Setomaa valda

Rahvaküsitlusel osalenud Setomaa elanikud toetasid ülekaalukalt Setomaa valla moodustamist valitsuse poolt vastavalt Põlva maavanema Igor Taro ettepanekule haldusreformi piirkondlikule komisjonile. Jah-vastuse andis 77,2% protsenti piirkonna elanikest, vastamas käis 1830 hääleõiguslikku elanikku...

Piiriveere Liideri 2016. aasta II taotlusvoorus said tegevusgrupi kinnituse 28 projektitaotlust

Piiriveere Liider kinnitas 2016. aasta II taotlusvoorus paremusjärjestuse ettepanekuga toetada 28 projektitaotlust kogusummas 403 869,91 eurot arengustrateegia kõigi kolme meetme raames.

Alustab Kagu-Eesti kogemusklubi!

Kui oled huvitatud oma äri kasvatamisest ja enda arendamisest ettevõtjana ning soovid saada uusi teadmisi ja kogemusi, siis tule ja osale Valga-, Võru- ja Põlvamaa ettevõtjate Kogemusklubis.

Võrumaa ja Põlvamaa korvpallurid rassivad ühisliigas

Pakkuda uusi ja võrdsemaid vastasseise korvpallisõpradele

EAS ootab kandideerima ettevõtluskonsultandiks Kagu-Eesti piirkonda

Seoses tegevuste laiendamisega otsitakse Põlva-, Võru- ja Valgamaa piirkonda ettevõtluskonsultanti, kelle peamisteks tööülesanneteks on piirkonna ettevõtjate nõustamine, ettevõtlusvaldkonna projektide algatamine ja juhtimine.

MTÜ Piiriveere Liider kuulutab välja projektitaotluste vastuvõtu

Taotlusvoor on avatud 27. veebruar - 15. märts 2017.

Riigihalduse minister ja Põlva maavanem selgitasid haldusreformi seisu

Teisipäeval Põlvamaad külastanud riigihalduse ministri Mihhail Korbi ja maavanema Igor Taro kohtumisel maakonna omavalitsusjuhtidega tulid eelkõige jutuks Kanepi ühendvalla võimalus valitsuselt erisust taotleda ning Setomaa valla moodustamine.

Räpina Vallavalitsus ootab nominente tänumärkidele

Räpina Vallavalitsus ootab kaasabi ja ettepanekuid, leidmaks väärilised nominendid Räpina valla hõbedastele tänumärkidele.

Põlvas toimub Eesti Linnade Liidu juhatuse koosolek

Teisipäeval, 17. jaanuaril toimub Põlvas Eesti Linnade Liidu juhatuse koosolek, kus juhatuse liikmed kohtuvad ka riigihalduse ministri Mihhail Korbiga. Põlva on Linnade Liidu koosoleku toimumise paigaks esimest korda.

Koolid saavad ettevõtlusõppe edendamiseks taotleda toetust

2016. aastal käivitus üle-eestiline haridusprogramm Ettevõtlik Kool, mis on suunatud ettevõtliku õppe integreerimisele koolisüsteemi, et tõsta hariduse kvaliteeti ja seeläbi noorte edukust elus. Nii võrgustikuga liitunud kui teised koolid saavad Innove kaudu taotleda toetust ettevõtlusõppe...

Maaeluministeeriumis tutvustati Organic Estonia ideekavandit

10. jaanuaril toimus Maaeluministeeriumis kohtumine huvigruppide ja sotsiaalpartneritega, kellele tutvustati Eesti mahemajanduse tervikprogrammi Organic Estonia ideekavandit. Kohtumisel osalenud toetasid ministeeriumi ettepanekut mahe-Eesti programmi käivitamiseks ning selle tarbeks meeskonna...

Kõik taotlenud Põlvamaa ettevõtjad said elektriliitumiste pilootprogrammist toetust

Ettevõtjate elektriliitumiste pilootprogrammi taotlusvoorus otsustas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) toetada viit projekti ligi 112 000 euroga. Programmiga toetatakse elektrivõrguga liitumist ja elektrivõimsuse suurendamist Ida-Viru, Põlva, Valga ja Võru maakonnas asuvates ettevõtetes....
Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20
of 19