PROTOKOLLID  2017

Eesti MAAVALITSUSTE SUVEMÄNGUD

Põlva maakonna koolide JABC-vkl. T&P kergejõustiku meistrivõistlused

TV 10 olümpiastarti 
IV etapp
III etapp
II etapp
I etapp


Põlva maakonna koolide D-ja E-vanuseklassi T&P kergejõustiku meistrivõistlused
TE-vkl. mitmevõistlus
PE-vkl. mtmevõistlus
TD-vkl. mitmevõistlus
PD-vkl. mitmevõistlus


Põlva maakonna koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-12.kl. noorte murdmaajooksu meistrivõistlused
Põlva maakonna lahtised vabamaadluse meistrivõistlused
Põlva maakonna võrkpalli meistrivõistlused - mehed 
Põlva maakonna võrkpalli meistrivõistlused - naised
Põlva maakonna korvpalli meistrivõistlused; FINAL FOUR
Põlva maakonna lahtised korvpalli meistrivõistlused M40+

Eesti Koolispordi Liidu 1.-5.kl. tüdrukute jalgpalli meistrliiga finaal
Eesti Koolispordi Liidu 1.-5.kl. poiste jalgpalli meistrliiga finaal
Eesti Koolispordi Liidu 1.-5.kl. poiste jalgpalli meistriliiga alagrupimängud

Põlva maakonna koolide 1.-5.kl. tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-5.kl. poiste jalgpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna lahtised orinenteerumisjooksu meistrivõistlused, öine
Põlva maakonna sulgpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna lauatennise meistrivõistlused - naised
Põlva maakonna lauatennise meistrivõistlused - mehed
Meeste alagrupid; 1.-6.koht; 7.-18.koht

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. tüdrukute saalijagpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused
Alagruppide tulemused
Kohamängud

Põlva maakonna lahtised mälumängu meistrivõistlused

Põlva maakonna koolinoorte lauatennise meistrivõistlused
T14, T18, P16, P18 paremusjärjestus
P14 paremusjärjestus


Põlva maakonna koolide võistlus TÄHELEPANU, START!

Põlvamaa TALIMÄNGUD 2017
Täringujalgpall - alagrupid; - paremusjärjestus
Lauatennis
Sulgpall - Naised;  Mehed
Darts

Koroona
Suusatamine
Ujumine
Kiirkabe
Kiirmale

Korvpalli 3-3 Põlvamaa võistlus
4.-7.kl. tüdrukud
8.-12.kl. tüdrukud
4.-5.kl. poisid
6.-7.kl. poisid
8.-12.kl. poisid

XXXIX Peipsi TALIMÄNGUD
Juhtkonnavõistlus
Talijooks
Teatejooks
Reesõit
Kalapüük
Male-kabe
Lauatennis
Võrkpall
Mälumäng

Põlva maakonna koolide 4.-6.kl. noorte võrkpalli meistrivõistlused
Tüdrukute paremusjärjestus
Poiste paremusjärjestus

Põlva maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused
Tüdrukute 4-võistlus
Poiste C-vkl.  4-võistlus
Poiste BAJ-vkl.  4-võistlus


Põlva maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. noorte minikäsipalli meistrivõistlused

Põlva maakonna koolide 1.-3.kl. noorte rahvastepalli meistrivõistlused
Tüdrukute paremusjärjestus
Poiste alagrupimängud; Poiste paremusjärjestus


Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. noorte võrkpalli meistrivõistlused
Tüdrukute paremusjärjestus
Poiste paremusjärkestus

Põlva maakonna koolide 6.-9.kl. poiste saalijalgpalli meistrivõistlused
Põlva maakonna koolide 10.-12.kl. noormeeste saalijalgpalli meistrivõistlused

Põlva maakonna koolinoorte OSAVAIM KORVPALLUR